Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tudom még hódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom még hódítani a szerelmemet?

Figyelt kérdés
4 évig éltünk együtt,de a sok veszekedés miatt egy hónapja közös megegyezéssel szakítottunk.Azt mondja ő már nem szeret,de nem tudom higgyem e!?Én még mindig szeretem.Mit csináljak?
2012. máj. 21. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű a dolog.
2012. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a "közös megegyezés" szerintem annyit takar,hogy lapátra lettél téve
2012. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne is akard visszakapni, ha már nem szeret. Élvezd a szabadságot.


24/N

2012. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 évig együtt éltél vele neked kell rajta látni hogy komolyan mondja e hogy nem szeret. Én is szakitottam a párommal egy nagy veszekedés után ö mondjuk nem mondta ki hogy nem szeret csak annyit hogy ezt az egész nagyon nehéz lesz ujra összerakni. Szerencsére végül sikerült. De ha komolyan gondolja hogy nem szeret akkor viszont semmi értelme ráeröltetni az egészet
2012. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!