Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért tartja viccesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért tartja viccesnek ha azzal hülyéskedik hogy : ' Szivem megcsaltalak Pannival! '?

Figyelt kérdés

Már annyira idegesít. Mindig kitalál valami hogy ezzel vagy azzal megcsalt , és komolyan az arcomba vágja... utána meg mondja : "tudod hogy csak vicceltem :DD"

Csak lassan el fogom hinni , amit már mondtam neki is... nem értem egyszerűen. Aztmondta egy idő után majd megszokom... de ezt nem fogom! Egy idő után elfogok így távolodni tőle :'( 3 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretem őt, mindennél fontosabb nekem. Mit tegyek hogy ne mondogassa? Egyáltalán mért mondja ?! Valakivel volt már ilyen, mit tettél?


2012. máj. 26. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
vágj vissza.mondd neki h "én meg megcsaltalak Robival!:" :D
2012. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marada ***** válasza:
Mond neki te is, hogy: "Szivem megcsaltalak"
2012. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egyet értek a többi komizóval.. :) Mondd neki azt, hogy 'Sajnálom, de én is a Ferivel' És akkor talán rájön, hogy nem szabadna ilyenekkel mókázni
2012. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy "én meg téged Zsuzsival".
2012. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Tuti lekevernék egy sallert a helyedben, ha szóbeli figyelmeztetés után is poénkodna ilyesmivel a barátom, pedig tudja, hogy rosszul esik nekem. Cseppet sem humoros, amit csinál.
2012. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legszivesebben énis akármennyire szeretem , de uralkodnom kell azért magamon ... :/
2012. máj. 26. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, 6 hónapig voltunk együtt, látta hogy szarul esik nekem, és utána mondta, hogy csak vicceltem. Mondom aha, persze, hogyne. Én is csak viccelek, hogy nem fogom ezt sokáig bírni, ja meg én meg Krisztiánnal csaltalak meg. Azt erre besértődött :D na mindegy, már nem vagyunk együtt, de nem ezért.....vágj vissza. Mond neki, ha ezt kijelenti megint, hogy na drágám, elmentem van egy találkozóm XYZ-vel.
2012. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj vele leülni, és mondd meg neki hogy téged ez zavar, és változtasson rajta ha veled akar maradni. Valami zavar lehet a fejében ha ilyesmiket mond annak akit szeret, vagy még az is lehet hogy megcsal?
2012. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba... ha tényleg kamuzott csak majd visszakönyörgi magát
2012. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CMD ***** válasza:
Ezt egyik ismerősöm szokta csinálni a barátnőivel. Az ő elgondolása szerint így bevallja neki, ezért tiszta a lelkiismerete, ám ha utána úgy csinál, mintha viccelne, akkor még a csaj sem akad fenn a dolgon.
2012. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!