Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző voltam? Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző voltam? Barátnőmmel "nyaraltunk", ahol biciklizés közbe elesett, szétharapta a száját és megrepedt az egyik foga. Fájdalmai nincsenek. Ma hajnalban száll le a gépünk (a baleset tegnap előtt történt, ott látta orvos, bár az nem csinált semmit).

Figyelt kérdés
Ő itthon szeretett volna maradni, de én rávettem, hogy menjen dolgozni, hisz fogorvoshoz úgyis csak délutánra kapott időpontot, sebészhez (az ajkával), meg felesleges elmenni. Új munkahelye (2-3 hetes) van, emiatt szerettem volna ha nem marad itthon. Számomra egyszerű a sztori, de ő mégis haragszik rám. Szerintetek?
2012. máj. 22. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
ez hogy kerül ebbe a topickba?
2012. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
NA barátom akkor neked egy ilyen nö kell mint ez elözö kommentelö és akkor nem lesz gond :D
2012. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
sztem a bnöd felnött nö. el tudja dönteni h mi a helyes és mi nem. lényeg h akármit csinál állj ki mellette:)
2012. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok, és nekem jólesne ha a pasim kiállna mellettem, és arra bátorítana, hogy maradjak otthon. ettől függetlenül lehet, h bementem volna dolgozni, de jólesett volna, ha arra bátorít, hogy pihenjek és aggódna értem, nem rögtön na húzzál dolgozni, a többi hiszti. én elhiszem, h új a munkahelye, és manapság 0% esély van munkát találni, de szerintem már csak azért is szar így dolgozni menni, mert szégyellheti, hogy fel van repedve a szája, fáj a foga, stb és mindenki megbámulja.
2012. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!