Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző voltam? Barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző voltam? Barátnőmmel "nyaraltunk", ahol biciklizés közbe elesett, szétharapta a száját és megrepedt az egyik foga. Fájdalmai nincsenek. Ma hajnalban száll le a gépünk (a baleset tegnap előtt történt, ott látta orvos, bár az nem csinált semmit).

Figyelt kérdés
Ő itthon szeretett volna maradni, de én rávettem, hogy menjen dolgozni, hisz fogorvoshoz úgyis csak délutánra kapott időpontot, sebészhez (az ajkával), meg felesleges elmenni. Új munkahelye (2-3 hetes) van, emiatt szerettem volna ha nem marad itthon. Számomra egyszerű a sztori, de ő mégis haragszik rám. Szerintetek?
2012. máj. 22. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Yes.
2012. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azt se tudom miről bbeszélsssz
2012. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehetnél kicsit megértöbb vele ugy értem szerintem nagyon rosszul érzi magát és nem biztos hogy örül neki hogy a munkahelyén igy kell mutatkoznia és társalognia, szerintem ki kellett volna mellette állnod én sem örülnék ha a barátom nem támogatna egy ilyen után. Persze a munka az elsö meg a pénz de azért vannak kivételek és határok
2012. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Hát szerintem hagyhattad volna,hogy kicsit otthon maradjon pihenni... Lehet nem túl nagy balesetnek tűnik de akkor is ráférhet egy kis pihenés...
2012. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne menjen dolgozni ha nem akar. igy azért elég "megrázo" mutatkozni.
2012. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem önző, hanem genya :D
2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyén azt fogják hinni, hogy megverted. :S
2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Abból indultam ki, hogy esztétikailag holnap sem mutatna jobban... Egyszerűen csak szerez egy jó pontot az új helyén...


De igazatok lehet...

2012. máj. 22. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Könnyen beszél az, akinek csettintésre összejön egy munka.

Nekem arcomat műtötték anyajegyek miatt, hát irdatlan röhejesen néztem ki utána, mert mindenhol tapaszok virítottak a képemen, szám körül, meg minden.

Műtétre rá pár nappal, kaptam munkát és azonnal kezdhettem. Mivel akkor már egy éve próbáltam BÁRMIT is találni, én sz.rtam magasról a képemre, a furcsa tekinteteknek elmagyaráztam, hogy anyajegyeket műtöttek és kész. Nem óvodás gyökerek közé mentem, akik nem tudják felnőtt fejjel feldolgozni, hogy miért van ilyen arcom...

Ez a baj azzal, ha valaki a tökéletes sminkelt képe nélkül már emberek közé sem mer menni, az ilyen helyzetekben brutálisan szívnak. Szerintem nem voltál önző, gondolom sajnáltad a barátnődet, mert elég kellemetlen ez a dolog, de most ezért nem dolgozni a mai világban baromság lenne. Gondolom nem fogják bent sem kiröhögni.

21L

2012. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Te vagy az én emberem... mert igen.. a szívem szakadt meg, ahogy zokogott (az esés után), de azóta jobban van...

Úgy gondoltam, hogy egyszerűen csak fáradt, álmos (erre minden oka meglehet), de még ezt a mai napot ki kell bírnia (este mehetünk orvosokhoz, kialhatja magát stb.) és holnapra megérti, hogy ez volt a helyes...

Lehet csúnya dolog ezt mondani, de szerintem az itthon maradása nem is a sérüléseknek, hanem a fáradtságnak szólt.. Az pedig csak hiszti

2012. máj. 22. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!