Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ha Valaki 8 Hónapig 3 hülyeséget csinál és azt mondja h A legutolsó esélyt kéri és megváltozik. Lehet neki hinni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 09:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ÉS két hónap sok...most rögtön változzon (hacsak nem elvonókúra) és soha többet ne tegyen ilyet.
2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen ezek nem olyan nagy dolgok valóban hogy most ezen kellen h kattogjak de tudod nekem nem mind1.

Szeretem de ilyen emberrel nem szeretnék 1ütt lenni, ha valóban nem tisztázza magát.

Én segítek neki, de 1x már kidobtam ez miatt... Elmentem vele dokihoz is, mert idegrendszeri problémái is vannak. Csak az én idegrendszerem sincs kőből.

Ami hozzátartozik, h nehéz családi helyzete van (elvált szülök...egyéb) és 20 éves. Talán ezért csinál ilyen dolgokat?

Nagyon nehéz ez .... :|

Lehet valaki hülye én ezt aláírom.... De már 3adjára???

Közbe meg imád, és én vagyok a mindene, meg egyéb... Tehááát nem tudom hova tenni a dolgot soxor:SSS

2012. máj. 22. 11:04
 13/17 A kérdező kommentje:

És am igen. Magában tesz kárt folyamatosan. Engem sosem bántott, sosem tett nekem rosszat.

Csak én a magában való kárt tevést is nehezen viselem. Vagy bennem van a baj???

Hogy tulzottan felfújom a dolgot??

De aki ien miatt már a mentő vitte el... Akkor nem biztos h felfújom, mert igenis szeretem és féltem.

De nem foghatom minden percbe a kezét... H ne tedd:|

2012. máj. 22. 11:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem fújod fel. Nem is tudom, mit csinálnék...már észhez térhetett volna, ha akar. Lehet szakítanék vele, és elhinteném, hogy ha látom hogy tényleg megváltozott, elgondolkoznék az újrakezdésen, de nekem ez így nem megy. Így lehet úgy gondolja, Te úgyis ott vagy neki, és szereted így is. Ha esetleg látná, hogy már tényleg nem bírod és inkább otthagyod, hátha végre összeszedné magát. Ha tényleg szeret, szerintem működhetne, csak erősnek kellene lenned.
2012. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát H Őszinte legyek már 2 hete nem vagyunk 1ütt... Kidobtam, a gyűrűt is visszaadtam (eljegyzési) és most vagyok ott h talán adnék neki 1 esélyt még leges legutoljára.

De bevallom, nekem is nagyon nehezen megy. :|

2012. máj. 22. 11:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor már tarts ki e mellett. Még várj mindenképp a béküléssel.
2012. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De már megadtam az utolsó esélyt és avval együtt a 2 hónapot a változásra minden féle szinten, ha nem látok változást akkor meg nincs miről beszélni ezt megmondtam neki a szemében....
2012. máj. 22. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!