Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ha Valaki 8 Hónapig 3 hülyeséget csinál és azt mondja h A legutolsó esélyt kéri és megváltozik. Lehet neki hinni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 09:28
1 2
 1/17 kiflitolvaj ***** válasza:
Mi volt az a harom hulyeseg?
2012. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet. Nem bizonygatni kell, hanem változni.
2012. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hat miket csinalt ? nagyon nem ha feltekeny az is marad azon nem tud valtoztatni ha oka van ra ha nincs ra oka akk sem fogja el hinni :S vagy ha masik eset akkor is ha ma a 3. at keri akk utanna jon a 4. 5. stb es igy tovabb ha csak ki nem rakod nagy ritka aki meg tud valtozni 23 F
2012. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ.


Mi ez a három hülyeség és milyen sorrendben jöttek? Ha egyre kisebb hibákat követ el, akkor valószínűleg próbálkozik azért, csak nehezen megy neki. Ha ugyanazt a hülyeséget követte el 3x, akkor tipli, reménytelen.


Előtte csinált e ilyeneket, mert ha nem, akkor most valószínűleg mély gödörben van épp, adni kell neki egy kis időt.


Eddig is ígérte a változást? Ha nem, akkor egy kört még megért, mert lehet, most kapott észbe. Ha eddig is az adott szavát szegte meg, akkor nem.


Ezeket kell összevetni, illetve, hogy mennyire fontos személy az illető.

2012. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem, én már az első hülyeségnél dobnám, mert azt vallom, hogy csak azt lehet hülyének nézni, aki maga is hülye és hagyja magát

én meg nem vagyok hülye

egy esélye van mindenkinek, az nálam egyben az utolsó is...


tehát én nem hinnék neki

2012. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 perfectlie ***** válasza:
10.13-as mondja jól,szerintem az ő tanácsát fogadd meg.(persze ha a "hülyeség" az megcsalás,vagy bármi ami ezzel vetekszik akkor hagyd)
2012. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

10.13... Köxike. Hááát egyéb hülyeségek. Steroid, de azt abba hagyta.. Most más de azt nem szeretném leírni ilyen dolgok. Nagyon szeretem mert a párom. De talán mivel mondtam neki most h ez az utolsó esély és 2 hónapot adok a változtatásra és az ígéretek betartására, ha nem megy akkor sajnálom, akár mennyire is fáj nem mehet tovább....:|


Neeeem...Nem megcsalás a probléma kedves válaszadóim:) Avval sosem volt baj. Csak engem szeret s én vagyok neki, ebben az egyben biztos vagyok.

2012. máj. 22. 10:54
 8/17 A kérdező kommentje:

09:36-os..

Ha nem adok neki esélyt akkor hogy tudom meg h nem csak mondja hanem tesz is valamit?

2012. máj. 22. 10:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen dolgok alatt azt érted, hogy magában tesz kárt, de meg akar változni, akkor én adnék neki egy esélyt és segíteném. De az Ő érdekében érzékeltesd, hogy nagyon rezeg a léc és inkább a szakítás felé hajlasz. Majd nagy nehezen menj bele, hogy ok, de ez tényleg az utolsó, legutolsó esélye. Ha érzi, hogy elveszíthet, hátha motiválná.
2012. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 perfectlie ***** válasza:
A hiúság nem akkora bűn,hogy ennyire elgondolkodj rajta.Ha szterkázott akkor szerkázott,abbahagyta,reménykedj benne,hogy azelőtt kinövi mielőtt valami baja lesz.
2012. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!