Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Nem tudok kiigazodni rajta :/

Figyelt kérdés
Van egy lány már kb fél éve beszélgetünk minden nap.. sokszor megnevettetem.. ez jó jel?? :D elhívtam randizni is azt mondta nem rossz ötlet.. amikor találkozunk mindig egy tanított pacsival köszön :D ezt talán azért csinálja hogy megfoghassa a kezem?? nem tudok kiigazodni rajta..:/ alapból is nagyon vidám de amikor beszélgetünk mintha sokkal vidámabb lenne :D
2012. máj. 21. 19:40
 1/2 Advocatus Diaboli ***** válasza:

"A randi nem rossz ötlet"=igen, van esélyed.

De mivel nem ismerem a lányt, ezért ez csak egy tipp.

2012. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, elmondom miért: Én egy alapból jókedvű lány vagyok, de van egy nagyon jó barátom, és mellette még jobban érzem magam. És pont ma jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé. Mert éppen le voltam hangolva, sírtam, és rá jöttem, hogy azt érzem, hogy a szomorúságomon csak Ő tud segíteni.
2012. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!