Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Kezd érdekessé válni a dolog

Figyelt kérdés
Együtt élünk párommal kb 3 hónapja, új lakást vettünk ki, de mivel vem igazán élünk milliárdokból, lassan tudjuk csak szépen berendezni, de így is szép!A kérés főszereplője leendő anyósom, aki egyre gyakrabban látogat hozzánk (Nem baj, ha jön, nem ez zavar, kedvelem:)) A baj az, hogy nagyon félek, hogy ez egyfajta teszt, figyeli, hogy viszem a háztartást, és néha beszélgetnek párommal, suttognak, és hiába német/svájci dialektussal, sokat megértek, tudom hogy rolam van szó....Véleményeket kérnék, tanácsot nem, de ha van, egye fene:)
2012. máj. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerü kérdezd meg a párodat mit mondott rólad a kedves anyós vagy mit szoktak rólad beszélni. Ha van egy véleménye rólad talán már kikövetkeztetheted miröl szokott szó lenni. Mi is együtt élünk barátommal és nekem mindig elmondja mit mondtak rólam akkor is ha nem pozitiv.
2012. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérdezem én, de mindig azt mondja, semmit, pedig látom az arcukat sugi közben....
2012. máj. 21. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor én kérdőre vonnám a helyedben a páromat. Mi az, hogy a hátad mögött kibeszél? Nem azt mondom, hogy válasszon közted, meg az anyja között, de ha már együtt éltek, akkor saját életet él veled KETTESBEN, és nem az anyucija a legfontosabb a világon, hanem Te is ugyanolyan részese vagy már az életének. Nem szép dolog, hogy kibeszélnek.

Aztán lehet, hogy tényleg Te érted csak félre a dolgokat. Ha elég bátor vagy, akkor mikor sugdolóznak, nyugodtan kérdezz rá, hogy mi van. :)

2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, totál igazad van! Igyekszem mindent megtenni, hogy rendet tartsak, pedig éjszakai műszakban dolgozom egy másik városban, csak néhány órát vagyok otthon, de akkor is! Most párom terráriumot akar csinálni a napaliba, és anyuja akar neki segíteni. Van egy kanapénk, ami már eléggé kopott, és anyós (:))újat akar nekünk venni, valamint megjegyezte, hogy nem így kellene kinéznie (nem csak a kanapénak:))Nem tudom, mit tegyek! szólni páromnak ezért nem akarok, tudom, mennyire szereti az anyukáját, és én is kedvelem, de ennek egy kicsit oltós íze van...
2012. máj. 21. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Így is anyagi csődbe jutottunk a lakásbérléssel, és a fizetnivaló csak jön, páromnak nincs pénze, nekem se sok, és lassan munkavállalóit kell fizetni, ami itt szintén qrva drága, forintban több mint 300.000ft....
2012. máj. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!