Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedném, de nem akarja. Szerinted miért?

Figyelt kérdés

A párom féltékenykedik néhanapján, van, hogy megemlíti (csakis viccből), hogy szerezzünk harmadiknak egy másik embert, és ezekből kiindulva mondtam neki, hogy menjen és élje ki magát. Nem akarom semmitől visszafogni az életben, szeretném ha lenne viszonyítási alapja, hogy mégis milyen ember vagyok. Sosem csaltam meg, sosem voltam mással csak vele, nekem már elmúlt az a korszakom, amikor kíváncsivá tett, milyen is lehet mással. Neki meg most van ez a korszaka, és szeretném engedni(persze nem elhagyni, csak elengedni kicsit a nagyvilágba) hadd tapasztaljon, ha ennyire vágyik rá. De amikor ezt eléterjesztettem, egyből elutasította. Nem szeretném, ha egyszer hozzám vágná, hogy de én visszafogtam őt. Nem, szó sincs erről! Én igenis küldeném, hogy tapasztaljon. De nem akar, és félek ez rajtam fog csattanni. Neked is volt ilyen korszakod? Mit szólsz ehhez a hozzáálláshoz? Nagyon naiv, primitív? Mit tettél amikor ezt érezted(párkapcsolatban élők érdekelnek)?


20L


2012. máj. 21. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére én már ugy jöttem össze a párommal hogy ö kiélte ezeket én is egy részét még régebben,nem tartom rossz ötletnek hogy elngeded élje ki magát aztán jöjjön vissza de komolyan neked ez nem esne rosszul ? Meg ha nem is akar menni akkor ne eröltesd valoszinüleg szeret annyira hogy ne érdekelje olyan nagyon minden.
2012. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni, csak éreztetni vele, hogy nyugodtan megteheti, mert nem zavarna! És azért nem zavarna, mert akkor nyugodt szívvel mondhatom, hogy számára én vagyok a legjobb(ha visszajön hozzám persze). Nem akarom, hogy 30 évesen jöjjön rá, hogy nem engem akart maga mellett tudni, és emiatt tönkremenjen a hátralévő élete.
2012. máj. 21. 10:07
 3/6 nielindi ***** válasza:
nem akarod visszafogni, azt akarod, h menjen és dugjon meg más nőket?! ez nem naiv vagy primitiv gondolkozás. ez hülyeség. viszont abban mindenképp neked van igazad, h ez rajtad csattanna. ha megérzi az izét, mi van, ha elhagy? könnyen meglehet, h nem te vagy a tökéletes nő. nem tudom, h ő mit gondolhat, érezhet, amikor ilyeneket mondasz neki. nem csodálom, h féltékenykedik. meg mi az, h engednéd, de nem akarja? valószinű, h nagyon szeret téged és nem akar megcsalni. ez annyira rossz neked?? egy kapcsolat nem arról szól, h egymás fejéhez vágják az emberek, h visszafogták egymást. ha élni akar, ne kelljen neki komoly kapcsolat. ha kell neki, akkor ne akarjon össze-vissza kuffantani. nem egy kutya a pasid, akit kiengedsz egy kicsit futkározni, utána ugyis hazamegy enni. lehet, h máshol jobb kaját kap.
2012. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kis kockázat, arra nem gondolsz, hogy erre biztatod és talál jobbat?

A jobb nem feltétlenül úgy értendő, hogy többet tud, hanem feléleszted benne az ösztönt, aztán mehet a féltékenykedés.

A férfi ösztöne, hogy minél több utódot kell nemzenie. Ezzel szemben áll a hűség, mint társadalmi elvárás és erkölcsi gát.

Te ezt a gátad le akarod benne bontani? Abból sose lesz normális kapcsolat.

Nagyon dicséretes, hogy ennyire jót akarsz meg Teréz Anya vagy, csak ettől tönkre fog menni a kapcsolat.

2012. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én tökre megértelek és szetm igazad van.Addig sosem tanul meg értékelni,amíg nem tudja,hogy milyen mással.És ha Te ilyen nagylelkű vagy,akkor meg ne poénkodjon ilyenekkel,hanem álljon ki magáért és mondja meg,hogy nem mert szeretlek,vagy ok,megpróbálom.
2012. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Érdekes, ki mennyivel máshogy áll ehhez a témához, és természetesen mindben van igazság.
2012. máj. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!