Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy ribi le akarja nyúlni azt a pasit aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Hogy intézzem el?
2012. máj. 6. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

lépj!

szerezd meg a pasit még a ribi előtt, bizonyítsd be neki, hogy szereted, és nemcsak szimplán tetszik!

2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol, hogy tetszik neked, meg nem lesz a tied a pasi, igy a "ribi" sem tudja lenyulni.
2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dávidmester13 ***** válasza:
az ilyen ribik már csak ilyenek ! de harcolj a pasiért és bizonyítsd hogy akarsz tőle vmit ...
2012. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ribi, aki le akarja nyúlni a pasit?

A te pasid? Nem. Senkié, szabad, tehát az a "ribi", léphet ha akar.

Ennyi erővel annak a másik lánynak meg te vagy a ribi. Csak azért, mert úgy látod, hogy neki több esélye van megszerezni azt a pasit, nem kell leribizni senkit. Amúgy meg lépj, és ne itt szerencsétlenkedj, ha annyira kell az a srác.

2012. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért ribi mert minden képén más és más pasival ölelkezik,stb...
2012. máj. 6. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha majd egy buliban a SAJÁT SZEMEDDEL látod, hogy 3-4 pasival lefekszik, na akkor ribi. Addig ne húzd rá senkire ezt a jelzőt. Nekem is van olyan képem, amin két sráccal vagyok együtt, ettől függetlenül nem vagyok ribi. Egyáltalán nem járok bulizni(a kép is a szalcsis fotózások készült) és párom is van.

Egyébként igazuk van a többieknek, lépj!

2012. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!