Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány lenne képes beleszeretni egy kockába?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 17:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
mitől vagy te annyira kocka akkor, ha csak 1 hete wow-ozol? :D amúgy meg max majd egyetemen ha olyan szakra mész, tömve lesz az egész kocka csajokkal...:DD
2012. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
a-a :D nem megyek egyetemre :) és azért hívom magam kockának mert szabadidőmbe a gépet nyomatom :D suliba semmi se :D 1ik csaj se fog meg igazán, meg ugyan ez fordítva is :D pedig nekem alacsonyak az elvárásaim :D és most ott tartok h otthagyom a sulimat, és átmegyek egy másikba :D ahol egyátalán nincs csaj xDD nem azért mert meleg vok , hanem az jobban keresett és kereső szakma :D
2012. máj. 20. 18:12
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát ha a számítógépezés az érdeklődési köröd, meg szeretsz játszani az ok, lehetsz kocka. Csak ha közben, csak a gép előtt ülsz, akkor tényleg nehezen találsz barátnőt.


Én is ismerek lányokat akik gépeznek animéket néznek, csak persze mellette mást is. Szóval neked is kéne. És ha nem elég az ahányszor hívnak akkor ki kell találnod valamit.

2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Azért a monitort bámulni órákon át mégsem a legjobb program, vagyis mégis olyan társ kéne egy kockához, aki mozgalmasabb perspektívákat tud kitalálni és akivel öröm mindazt csinálni is.

Nem azt mondom, hogy totál az ellenkezője kell, dehogy, sőt, azért ne legyen ismeretlen a lánynak a számítógép, és használja is, de ne órákon keresztül minden nap.

Gondolom, te kérdező, bátortalan is vagy és egyfajta menekülési út nálad a játék és a chat. Így tényleg nem kezdődik el párkapcsolat; ha van kedvenc együttesed, nézz utána, hogy működtet-e klubot. Csatlakozz és ismerkedj ott. Vagy gondolom te is használsz fészbúkot - csatlakozz könyvolvasókhoz, vitatémákhoz...sok megoldás van, de ha maga az ismerkedés kezdete, a kapcsolatfelvétel is problémás, akkor passz. Áramszünet az, ami marad :)

2012. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Végülis a WoW-on is vannak csajok... :D


[link]

2012. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, aki a wowon jött össze a párjával, már évek óta együtt élnek, szóval nyugi, van remény.


24/N

2012. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem a gömbök meg a tetraéderek jobban bejönnek. :$
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem igazán merek nyitni senki fele sem :D az a helyzet :D
2012. máj. 20. 18:34
 19/25 nielindi ***** válasza:
nincs 1,5 hete, h wowozol és mindjárt a lvl 75ön vagy?! az igen. ha ilyen iramban haladsz, akkor felesleges olyanokat irnod, h haverokkal elmászkálsz, meg jársz normálisan suliba, ugysem hiszi el senki. ha a GC-re van pénzed, akkor kocsmázni is eljárhatnál.
2012. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nem én fizettem be a wowot :D haver megvette nekem h próbáljam ki és játszak velük :D
2012. máj. 20. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!