Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vallhat szerelmet fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vallhat szerelmet fiúnak ha jóban vannak?

Figyelt kérdés
jelenleg baráti a kapcsolat,de én már többet érzek iránta...18L
2012. máj. 20. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Más század, más kor, már egyértelműen vallhat.
2012. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ő is csak egy kicsit is jobban szeret mint barátot akkor nagyra fogja értékelni a bátorságod :)
2012. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint nem éri meg. Én egy visszahúzódóbb fiú vagyok de ha tetszik egy lány, akkor éreztetem vele, azok akik vallottak nekem (életemben eddig négy volt), mind hiába tette, visszautasítottam mind, mert ha kicsit is vonzott volna testileg én léptem volna.
2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van!

Ezért harcoltatok, nem? Akkor most élvezd te is ki az előnyeit ennek.

2012. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!