Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet szexelni az exel?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja szakítottunk majdnem 5 év után és tegnap együtt voltunk.Ez csak szex vagy hiányzom neki?Jó ötlet szexelni az exel?
2012. máj. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből még dal is készült... :)


E-rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex

http://www.youtube.com/watch?v=IG8CTQmhfkc

2012. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexelni mindig jo otlet.
2012. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem talált új barátnőt,és jól jött neki egy potya kör.
2012. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet... én nagyon megjártam... szakított velem, nem is voltam kibukva, jól voltam. Aztán 1 hétre rá elkezdett keresni, kb napi szinten találkoztunk, a vége mindig szex lett, elég rendszeressé vált, kb 2-3 hónapig tartott. Én egyszer el akartam küldeni, hogy hagyjon nekem így nem jó, de visszadumálta magát (sajnos én voltam a hülye), utána 1 hónapra rá bejelentette h hagyjuk ezt az egészet, pont mikor újból kezdtem kötődni hozzá... azóta még a társaságomat sem keresi... szval ha teheted ne szexelj az exeddel
2012. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember! Az fizikai képtelenség, hogy te az exel szexelj!

Bibi van a mondatodban is!

Vagy netán az ex-szel szexelj? Az már más tészta.

2012. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!