Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
ha azt hiszem, hogy szégyell a párom, kideríthetem-e azzal, hogy megkérem, hogy rakjuk ki fészbukra, hogy kapcsolatban állunk? ha esetleg nem szeretné, akkor azt jelenti, hogy szégyell? :(
2012. máj. 18. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
baromság.
2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért?
2012. máj. 18. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már együtt vagytok 1-2 hónapja akkor én kiraknám. Sztem jó ötlet.
2012. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 hónapja vagyunk együtt , és minden nap találkozunk, sőt már lehet azt mondtani, hogy szinte együtt is élünk.
2012. máj. 18. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:

kirakhatjátok, de ha a párod nem akarja, attól még nem biztos, hogy azt fogja jelenteni, hogy szégyell is.

De miből gondolod, hogy szégyell?

2012. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a fészből indulj ki.

Megfogja a kezed mások előtt? Ad puszit, csókot a barátai előtt. Hogy beszél veled, amikor közösségben vagytok? kedvesen, vagy esetleg lekezelően?


Szerintem ezekből ki lehet deríteni a dolgokat.

2012. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát...igazából mindenből azt gondolom...hogy nem jön el velem sehová hiába hívom...ő meg engem még egyszer sem hívott sehová sem. :( meg ilyen apró dolgokból...egy szóval nem jelenik meg velem a nyilvánosság előtt.
2012. máj. 18. 18:24
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves 4. válaszoló...pont ez az, hogy egyik sem a felsoroltak közül...mert nincs is rá alkalom...:(
2012. máj. 18. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Uhh..ez nekem magas...


Szinte már együtt éltek,de nem jelenik meg veled a nyílvánosság előtt?


Ezt marhabonyolult lehet így megoldani XDdd

2012. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem, ha lenne párom, és megkérne, hogy rakjuk ki facebook-ra, hogy kapcsolatban vagyunk, akkor megkérném, hogy inkább ne, mert aki számomra fontos, hogy tudja, hogy vele járok, annak úgyis elmondom...
2012. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!