Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándék-ötletitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék-ötletitek vannak sok ideig nem látott párom számára?

Figyelt kérdés
A kedvesem (férfi és húszas éveinek végén jár), akit borzasztóan szeretek, jó-pár hónap időtartamra külföldre megy dolgozni. Ötleteket szeretnék gyűjteni, ebben kérek segítséget! Milyen ajándék lenne megfelelő számára, amire ha ránéz, rögvest én jutok eszébe? Valami kedves, szép, ötletes, romantikus, szerelmes, v. egyéb ötlet?

2012. máj. 8. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

mielőtt megcsalna még ajándékot is adsz neki?:)

igazán rendes vagy

2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Építő jellegű ötleteket vártam, nem pedig ilyen hasznavehetetlen, lélektelen, gonosz irományt! Nem az volt a kérdés, h. "a párom külföldre megy, megcsal vajon?" Ha azt tettem volna fel, akkor válaszolhattál volna rá! Sajnálom, h. ennyire kiábrándult vagy, neked biztos megbízhatatlan a párod... Továbbra is várom az ötleteket! De negatív és témába nem illő kommentekkel kíméljetek kérlek!
2012. máj. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!