Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után rögtön barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után rögtön barátságba léptem vele. Jó ötlet lenne utána szexelni vele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy többen rám ismernek más kérdésekből. 23 éves, szűz lány vagyok, a barátommal most ért véget a kapcsolat, éreztem, hogy ez lesz.


Van köztünk távolság, egy óra, ő sokat dolgozik. Volt, hogy ezért másfél hónapig nem taliztunk. Erre ment rá sok minden, és a nem egyértelmű kommunikációra.


Kérdeztem, mi volna, ha én mennék többet hozzá. Bármennyire próbáltam, nem jött világos válasz. Csak annyi, hogy őt nagyon fárasztja a munka, és úgy érzi, ez így köztünk nem fenntartható.


Azt mondta, abba "nem megy bele, hogy soha többé ne talizzunk, ne beszéljünk!" Hogy úgyis mindig megjelenik majd az ajtómnál, mert az neki nagyon rossz lenne.


És, hogy legyünk barátok, már terveztük is, hogy a legközelebbi talin milyen programunk lesz.


Mielőtt rátértünk a barátság dologra, kérdeztem, hogy érezné a legjobban magát. Ő: úgy, ha minden nap szexelnénk! De tudja, nem tartható a kapcsolatunk, legyünk barátok.


Utána még voltak utalásai, hogy kár, hogy a barátok nem vetkőztetik le egymást, és nincs szájrapuszi. Meg, hogy csak ma éjféltől legyünk barátok, addig még ki lehetne használni az időt. Meg, hogy jó, legyünk barátok, de azért levetkőzhetünk...


Én már nagyon szerettem volna. Vele is a szexet, meg magát a szexet is. De nem hirtelen beleugorva. Viszont a nagyon ritka talik miatt nem jutottunk tovább néhány pettingnél. Bánt, hogy a kapcsolatunknak ez a része beteljesületlen maradt.


Ha még úgy adódik a továbbiakban, szerintetek jó ötlet lenne lefeküdni vele? Vagy csak megmérgezné a viszonyunkat amolyan barátságként?


Nem volt az elválásunkban igazi harag, düh, sem durva sérelmek. A "távolság", ritka talik, nem világos kommunikáció miatt "ütött be a vég".


Még mindig szeretem, és bánt, hogy maga a szex nem teljesült be.


Ha lesz rá mód, tegyem meg vele, vagy inkább ne. Hanem keressek olyat, akiben újra teljesen bízni tudok, és ezt az egészet felejtsem el?


Vélemények?


2010. dec. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy 23 vagy lehetne eszed... soha de soha nem dugunk a volt párunkkal, ergo a melegített káposzta nem jó..


Másrészt keress, egy másik palit, te nem szereted őt.. Meg pusztán azért akarsz dugni vele mert kötelességnek érzed?? ez soha nem kötelesség...

2010. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy óra távolság nem olyan vészes, ha a srác igazán akart volna Téged, megoldotta volna a gyakoribb találkozást, de a leírásodból az jön le, nem törekedett erre. Másfél hónapig nem találkozni, elég röhejes.

És mi az, hogy ő kiköti, hogy nem megy abba bele, hogy többet ne beszéljetek. Persze, a kapcsolat, kötöttség nem kell, de a "habja" igen - ha gondolod, szolgáld csak ki, legyél a lábtörlője - de én inkább büszke lennék és megszakítanék vele mindent.

Álságos, unszimpatikus dumája van!!!!!!!!! Ez a vetkőztetős izé - annyira egyértelmű, hogy arra megy ki, hogy szívesen megdugna, de a kapcsolatért a kisujját se mozdítaná, csak olyan kötetlen szórakozást akar.Én ebben a helyzetben akkor sem adnám meg neki ezt az örömet, ha én is kívánom.

29/N

2010. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szerelmesek tulajdonképp barátok, akik dugnak. szóval ha szexelni is akarsz vele, akkor miért is kellett szakítani? :)
2010. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első és harmadik válaszoló, ti szerintem nem értettetek meg. Én még mindig szeretem őt, és nem az én döntésem miatt lett vége. Nem azért lettünk - újdonsülten - barátok, mert nem akartam szexelni vele.


Ő döntött így végül, bár a kérdések felvetése tőlem indult el. Ő döntött úgy, hogy mivel - szerinte - a körülmények és a távolság miatt nem fentartható a kapcsolat, legyen vége.


Nem kötelesség lett volna nekem a szex. Saját érzésem (ami nem kötelességtudat!) hogy nagyon sajnálom, hogy a kapcsolatunk szex terén nem teljesült be, mert őt is szerettem, és szerettem volna.

2010. dec. 19. 21:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 29/N, azt hiszem, az az igazság, amit írsz.
2010. dec. 19. 21:35
 6/8 szamo77d ***** válasza:

Ne tedd meg, bármennyire fáj a veszteség! Olyan furcsán vi-

selkedik, meg ez a másfél havonta való találkozás... Nem

szerelem az ilyen. Legalábbis részéről nem. Ne add neki ma-

gad, csak azért, hogy ne legyél már szűz ennyi idősen.

Biztosan jön majd egy másik, aki szeretni fog igazán és az

övé légy! Ezt a kapcsolatot pedig én magára hagynám, hadd

hűljön ki egészen! Látod, hogy hiába erőlködsz!

2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy 1 óra távolság és munka mellett nem fér meg egy kapcsolat. A legjobb barátnőmék 1 évig úgy voltak együtt, hogy 300 km-re laktak egymástól, nem minden hétvégén találkoztak, de akkor sem voltak végig együtt, mivel mindkettejüknek tanulni kellett (a lánynak érettségire, a fiúnak szakdolgozatírás). Mégis kibírta a kapcsolatuk 1 egész éven át így. Utána 10 hónapot együtt éltek, nagy boldogságban, aztán a srác kiment külföldre tanulni fél évre. Még 2 hónapjuk van vissza, eddig 2szer találkoztak. Nem csalták meg egymást, és ugyanúgy dúl a szerelem köztük.

A szüleim mindig azt emlegetik, hogy mikor ők "jártak" (30évesen), nem volt telefon meg ilyesmi, és ha mindketten hazautaztak, akkor 500 km választotta el őket 3 hétig, és egy szót nem beszéltek a másikkal, mégis együtt maradtak, pedig ez évente többször is megesett.

Ha az a fiú valóban szeretne, akkor a távolság és a "kommunikációs gondok" miatt nem szakított volna Veled. Ha szeret, akkor képes áldozatokat hozni érted, képes utazni egy órát legalább egy héten egyszer, akkor is, ha fáradt.

Egyértelmű, hogy csak szexet akar Tőled, és tudja, hogy hajlandó lenne rá... Valószínű, hogy ha lefeküdnél vele, akkor max még pár alkalom erejéig szexelne Veled, aztán lelépne... :( Szerintem szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot, mondd neki, hogy már Te sem érsz rá, és keress olyan fiút, aki szeret és megbecsül. 20/L

2010. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mang válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, ha ennyit nem ér meg neki, akkor ne add meg neki a szexet sem. Szerintem még barátnak sem tekint, hiszen a barátunkkal önzetlenek vagyunk, ő viszont baromi önző, és nem törődik az érzéseiddel.

Nekem is volt hasonló pasim, évekkel ezelőtt. Baromi elfoglalt volt, nem akart találkozni, pedig csak fél órára lakott tőlem. Azt mondta, menjek át hozzá. Aztán, átmentem, és vállaltam hogy akkor előbb kell felkelnem, hogy bemenjek dolgozni (mert ő kijjebb lakott).

Eredmény? Amikor megunta a dolgokat, hogy ott vagyok, hazaküldött. Végül - egy hasonló dolog miatt - szakítottam vele. Persze, legyek ott, amikor neki jó, de csak addig??

Ellenpélda: a férjemmel hónapokig éltünk két külön országban, általában 1.5-2 hónap telt el két találkozás óta. De nagyon szeretjük egymást, és kibírtuk, minden nap órákat beszélgettünk skype-n és azt hiszem, örültünk volna ha heti 1x láthattuk volna egymást akár egy órára is.

Szerintem minden attól függ hogy a két ember mennyire szereti egymást. Ha szeretik egymást, akkor nincs lehetetlen.

Olyan embert válassz, aki arra figyel, Neked mi a jó és nem csak arra, hogy neki mi a jó!

2010. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!