Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akár hányszor elmegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akár hányszor elmegyek a barátomhoz mindig szexelni akar. Lehet hogy csak ARRA kellek neki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen ez komoly probléma. Vajon mire kellesz neki? Csaknem csak és kizárólag arra? Az nagyon rossz lenne. Biztos nem így van.
2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
Akárhányszor találkozok a barátnőmmel, mindig szexelni akarok. Nem csak arra kell nekem, de nagyon fontos. Emellett elviszem kajálni, szeretgetem, elviszem egy körre mocival, segítek neki amiben tudok stb. Közel lakunk egymáshoz (gyalog 10 perc) és olyan mintha együtt élnénk. Minden nap találkozunk, minden nap akarok szexelni.
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz neki többet is adni, akkor miért elégedne meg csak AZZAL?
2012. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem az én pasimról beszélsz! xD az is mindig csak d*gni akar...annyit kérdezek, hogy IV.kerületi?
2012. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!