Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. A párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. A párom mindig egy dühöngő állat lesz ha nem tetszik neki valami, attól ha olyat merek mondani amin felkapja a vizet, vagy csak ha szimplán megsértődöm valamin. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Azt hozzá kell hogy tegyem, hogy egyáltalán nem alszunk együtt. Mindketten otthon lakunk még, és nem igazán van lehetőség az együtt alvásra. De ez már másik téma. Ő 28, én 25. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, klassz dolgokat csinálunk. Egyszer csak beszól valamit vagy akármi, én magamra veszem, vagy megsértődök, máris ordít. Ha próbálom nyugtatni, még jobban. Én már sírok de ő csak kiabál hogy takarodjak meg megpofoz meg ilyenek. Ahelyett hogy megvigasztalna. Az utóbbi időben már már tettlegességig fajult a dolog. A tegnapi nap úgy ellökött a kocsitól mikor ment volna haza, hogy elestem. És persze mindenért engem okol. Mert én csinálom a cirkuszt, holott ez nem igaz. Pont hogy ő. De képtelen belátni ha hibázik, képtelen bocsánatot kérni. És itt most apróságokról beszélek. Ha szóváteszek valamit, hogy "de azért jó lett volna szexelni, már 1 hete nem csináltuk *de ő álmos hozzá*, akkor is én vagyok a sz.r sze.ét, hogy én ezt mondani mertem. És már üvölt, kiabál, sérteget. Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett, de ez most kijött belőlem. Mert szeretem. És ha jó, nagyon jó, de ha rossz, akkor elviselhetetlen. És én ezt már nem bírom kezelni.
2012. máj. 19. 10:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Te jó ég.az én férjem pont ilyen.Házasság előtt csak ordított.Én persze mégis hozzá mentem.Aztán most már tettlegesség is van.Nem merek válni az anyagiak miatt.Teljesen sakkban tart.a gyengémbe férkőzve.Érzelmi zsarolás.Egy csinos,magabiztos nő voltam.Ma egy idegroncs.Nem tudom hol tartasz a kapcsolatban,de sürgősen hagyd el.Míg nem késő.Igen ezek a fazonok a pszichopaták.Én attol félek engem egyszer kinyír.Írj mi ujság.
2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Mi most eléggé jól megvagyunk. Megtanultam, ha nem hozom ki a sodrából, nincs baj. Csak könnyen kilehet. És hát én se vagyok az, aki szó nélkül tudja hagyni ha baja van. Persze ha valamit szóváteszek, hát akkor ne tudd meg, hogy fel tud háborodni. Na, olyankor van az, hogy inkább maradok csendben, még lenyugszik... :) Viszont Neked sok erőt kívánok, hátha jobb lesz, hátha tudsz majd lépni valamit. Tudom, nagyon nehéz, de hátha sikerül majd.
2012. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ja, kérdező voltam, csak más címről. :)
2012. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.Mindenen felháborodik.Megőrül,aztán ordít.Próbáltam,hogy tűrök,de az se vált be.Ordított tovább.Most épp ott tartok,hogy nem is szólok hozzá.Csinál amit akar.
2012. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is mindig ez volt a baj. Ha merek szólni, még ő kapja fel a vizet. Ő van kiakadva. Ekkor van az, hogy azért én se hagyom ám magam, és akkor persze ő még rátesz egy lapáttal. Na idáig nem szabad hogy elfajuljanak a dolgok. Most már tudom, jobb ha elhallgatok ilyen helyzetekben, aztán akkor nincs belőle balhé. Morogjon csak magában, egy idő után úgy is megunja. És akkor nem mondhatja, hogy mert hogy én vitáztam. Mert ha én is mondom a magam igazát, meg ő is mondja ordítva, na annak aztán semmi értelme. Ja, itt fűzném hozzá, hogy persze az ilyen helyzetekből mindig én jövök ki úgy, hogy mert hogy én kiabálok, meg én cirkuszolok, mikor még a hangomat se emeltem fel...
2012. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!