Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. A párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. A párom mindig egy dühöngő állat lesz ha nem tetszik neki valami, attól ha olyat merek mondani amin felkapja a vizet, vagy csak ha szimplán megsértődöm valamin. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Azt hozzá kell hogy tegyem, hogy egyáltalán nem alszunk együtt. Mindketten otthon lakunk még, és nem igazán van lehetőség az együtt alvásra. De ez már másik téma. Ő 28, én 25. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, klassz dolgokat csinálunk. Egyszer csak beszól valamit vagy akármi, én magamra veszem, vagy megsértődök, máris ordít. Ha próbálom nyugtatni, még jobban. Én már sírok de ő csak kiabál hogy takarodjak meg megpofoz meg ilyenek. Ahelyett hogy megvigasztalna. Az utóbbi időben már már tettlegességig fajult a dolog. A tegnapi nap úgy ellökött a kocsitól mikor ment volna haza, hogy elestem. És persze mindenért engem okol. Mert én csinálom a cirkuszt, holott ez nem igaz. Pont hogy ő. De képtelen belátni ha hibázik, képtelen bocsánatot kérni. És itt most apróságokról beszélek. Ha szóváteszek valamit, hogy "de azért jó lett volna szexelni, már 1 hete nem csináltuk *de ő álmos hozzá*, akkor is én vagyok a sz.r sze.ét, hogy én ezt mondani mertem. És már üvölt, kiabál, sérteget. Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett, de ez most kijött belőlem. Mert szeretem. És ha jó, nagyon jó, de ha rossz, akkor elviselhetetlen. És én ezt már nem bírom kezelni.
2012. máj. 19. 10:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél?Hagyd ott...Szót sem érdemes rá pazarolnod.
2012. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ezt te választottad. A mennyet és a poklot. Ha unod a banánt, ha már elviselhetetlen lesz, ha már tönkre mész... akkor tudod mit kell tenned, nélkülünk is.
2012. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Sose kezdenék olyan pasival, aki kezet emel rám... Soha! Nálam ez azonnali szakító ok. Ha megver, megüt, meglök, még ha csak megpofoz, akkor is. Az ilyen pasival vigyázni kell. Komolyan. Most még csak ordibál, és lökdös, de ha vele maradsz, ne lepődj meg, ha később meg majd benne leszel a hírekben, hogy családon belüli erőszak áldozata lettél...
2012. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Komolyan, tegnap este olyannak láttam mint még soha. Pedig 3 év után azért már csak kiismerjük a másikat. Céges buliban volt és én 10kor írtam neki hogy én lefekszem, azért majd ne maradjon túl sokáig. Visszaírta hogy a puszit nem úszom meg.Írtam neki, de semmi válasz, hívom semmi. Írok, akkor jössz? Megint írtam, oké lefekszem, majd aludj jól te is, puszi. Erre se reagált. Korán keltem, tényleg szerettem volna már lefeküdni. 11 előtt hív, hogy na elindult haza, erre kanyarodik. Rögtön beszólással kezdte. Nem baj, lenyeltem. A kocsiban kaptam még egyet. Megsértődtem, mert szarul esett,nem volt akkor se igaza. Erre ezen ő úgy megsértődött hogy borzasztó nagy cirkuszt csinált belőle. Üvöltött meg hogy ő menne haza aludni és azonnal szálljak ki a kocsiból, meg jó, elvisz hozzájuk és onnan majd szépen hazasétálok. Mindezt üvöltve. Megfogtam a karját hogy ne szálljon ki a kocsiból erre kb ezt kaptam: Te normális vagy? Azonnal engedd el a karom, mit képzelsz magadról? Mindjárt felpofozlak. Én meg csak bőgök közben... Szóval kb el tudjátok szerintem képzelni. Köszi a véleményeket előre is.
2012. máj. 19. 10:52
 5/35 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van. De szeretem. Ő az első komoly kapcsolatom és akárhányszor szakítunk, az emlékek előjönnek. Az a rengeteg jó dolog amit csináltunk együtt. Amikről nem akarok lemondani. Aki mellé csak beülök a kocsiba és azt kérdezi, na merre induljunk? És csapunk egy tök spontán kis kirándulást. Ahol úgy érzem, megtaláltam az igazit. Aztán másnap már csak sírok mellette, mikor előjön valami cirkusza. Mégis most van az a pont, hogy lassan mérlegre kell tennem a jót és a rosszat. Mert én ezt nem bírom.
2012. máj. 19. 10:56
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
jobban jársz ha elkezdesz szépen kiszeretni belőle.. még szerencse h nem költöztettek össze.. kitudja mi lenne belőle ha kettesben lennétek egy lakásba! Belegondoltál már valaha ilyesmibe? És még nem is vagytok folyamatosan együtt egy légtérbe! KERESS EGY JOBB PASIT MAGADNAK,aki nem emelne sem hangot sem kezet egy nőre!
2012. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Elegem van ezekből a cirkuszokból. Csak azért mert ő felkapja a vizet. Aztán mégis mindig én keresem meg utána és majdnemhogy kérek bocsánatot a saját hülyeségeiért. Tudom hogy hülye vagyok. De... Képtelen vagyok csak úgy elengedni. Talán ha valóban mindennap ilyen lenne, akkor könnyebb lenne. Ha találnék mást, könnyebb lenne. De így borzasztó nehéz.
2012. máj. 19. 10:58
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után azt gondolod hogy szeret téged? Én nagyon meg kérdőjelezném.
2012. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Talán szeret, talán már tényleg nem. Talán csak birtokolni akar. Nem tudom ezek után már én se.
2012. máj. 19. 11:02
 10/35 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az előbb felhívtam, tök normális volt. Kivételesen most nem nyomkodta ki a telefont, mint minden cirkusz másnapján. Talán átgondolta a dolgokat, bár bocsánatot kérni nem fog. És ezek után én se fogok rá úgy nézni mint előtte. Az biztos.
2012. máj. 19. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!