Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. A párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. A párom mindig egy dühöngő állat lesz ha nem tetszik neki valami, attól ha olyat merek mondani amin felkapja a vizet, vagy csak ha szimplán megsértődöm valamin. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Azt hozzá kell hogy tegyem, hogy egyáltalán nem alszunk együtt. Mindketten otthon lakunk még, és nem igazán van lehetőség az együtt alvásra. De ez már másik téma. Ő 28, én 25. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, klassz dolgokat csinálunk. Egyszer csak beszól valamit vagy akármi, én magamra veszem, vagy megsértődök, máris ordít. Ha próbálom nyugtatni, még jobban. Én már sírok de ő csak kiabál hogy takarodjak meg megpofoz meg ilyenek. Ahelyett hogy megvigasztalna. Az utóbbi időben már már tettlegességig fajult a dolog. A tegnapi nap úgy ellökött a kocsitól mikor ment volna haza, hogy elestem. És persze mindenért engem okol. Mert én csinálom a cirkuszt, holott ez nem igaz. Pont hogy ő. De képtelen belátni ha hibázik, képtelen bocsánatot kérni. És itt most apróságokról beszélek. Ha szóváteszek valamit, hogy "de azért jó lett volna szexelni, már 1 hete nem csináltuk *de ő álmos hozzá*, akkor is én vagyok a sz.r sze.ét, hogy én ezt mondani mertem. És már üvölt, kiabál, sérteget. Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett, de ez most kijött belőlem. Mert szeretem. És ha jó, nagyon jó, de ha rossz, akkor elviselhetetlen. És én ezt már nem bírom kezelni.
2012. máj. 19. 10:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen a párod? Miért nem próbálsz egy nyugodt pillanatában leülni vele, és kifaggatni, hogy mi baja? Mert biztos van valami problémája, és szerintem nem is veled, csak rajtad tölti ki a mérgét. Beszélj vele!
2012. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ez folyamatosan előjön belőle, csak úgy. Nincs különösebb baja szerintem ilyenkor, ez a vérében van. Mx fáradt, de az nem mentség. A kapcsolatunk elején azért nem volt ilyen, bár ha valami problémája volt, mindig is a hangját emelte fel rögtön. Viszont az utóbbi időben ez a dolog már rögtön kijön belőle, apróságokon is, akkor is ha magát a felkészültséget is ő generálja. Azt gondolom, talán ha összeköltöznénk, más lenne az egész kapcsolat. Hiszen nem természetes hogy 3 év után is naponta találkozunk, de például együtt alvás, együtt ébredés sehol. Este 8kor hazamegyek tőle és kész. Szex egyre ritkábban.
2012. máj. 19. 12:06
 23/35 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés..de mindenki az aktuális érzelmi szintje,és az önbizalma,önbecsülése alapján dönt.A te önbecsülésed épp romokban hever amiben nyilvan nagy részed van,hisz valamiért benne ragadtál egy ilyen szituban..a megoldás nem az,hogy őt próbálod megváltoztatni(h ne legyen agressziv stb)hanem az ha magadat..sokkal többet kell befelé figyelned,önmagaddal törődnöd ,felépíteni újra a hited, hogy te egész mást érdemelsz.. ;) 34f
2012. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?! Úristen...
2012. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, picit jobban érzem magam. Néha már azt érzem, én vagyok a hibás, miattam van az egész. Pedig legbelül tudom hogy nem így van. De ő akkor is ezt gondolja. És amíg érzi hogy "sakkban tud tartani", ő van nyeregben, addig meg is fogja tenni. Pedig én csak nyugalmat szeretnék. Ja és a legjobbat nem is mondtam. Csokival vártam tegnap este mert meg akartam lepni. Ez sem számít, majdnem kivágta az ablakon a kocsiból. Komolyan mint egy elmebeteg. Meglátom ma milyen lesz, de ezek után tényleg képtelen vagyok már úgy nézni rá mint előtte. Elegem van, tényleg. Csinosan felöltöztem, kisminkelem magam, és ha beszélni akar, elmondom neki hogy én ezt nem bírom tovább. Tönkrevágja az idegeimet. Az esti cirkusz után csak altatóval tudtam elaludni, pedig mondogattam magamnak, nyugi, nem is csináltam semmit, nincs okom idegesnek lenni. 2 órával még előtte pedig csak egy jó alvást szerettem volna estére a fárasztó nap után. Ezt vele kell lerendeznem és nem magamba.
2012. máj. 19. 12:22
 26/35 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos tudom, mit élsz meg. A pszichopaták ilyenek - folyamatos érzelmi hullámvasúton tartják az embert, játsszák ezt a húz-enged játékot, elég kegyetlen.

A környezeted pedig nem érti, hogy miért nem látsz a saját szemedtől, miért engeded, hogy ezt megtegye Veled - és utólag, ha sikerül kilépned, Te sem.

Tényleg csak azt mondhatom: próbálj minél előbb kilépni (szerintem ez Nálad még sok idő lesz, mert nagyon szereted), mert egy erős, határozott nőből is képesek pár év alatt egy önmagát lebecsülő idegroncsot csinálni.

2012. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
lehet nem értettél..előbb magaddal kell lerendezned a dolgot..nem tartasz ott h képes légy átvenni az irányitást..dolgoznod kell az önbecsüléseden.ha gondolod priviben majd leirom hogyan. 34f
2012. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ VAGYOK. Sziasztok! Ak privizni szeretne, szeretett volna, csináltam új regisztrációt. Légyszi ide írjatok, válaszolok. Itt nem látszódik a teljes nevem, ami bármilyen közösségi oldalon beazonosítható. :)
2012. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
"Meglátom ma milyen lesz": Ezt véleményem szerint már épp elégszer láttuk. Most tegyük fel, ma normális lesz. Ez nem fog semmit változtatni, a következő talinál úgyis újra az idegbeteg dühöngő énjét adja elő. Felejtsd már el. Lökdös, ordít ok nélkül, mi kell még, hogy kiábrándulj. Nem Te vagy a hibás, nem Te vagy a rossz, hanem ő, egyes egyedül ő.
2012. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem lesz soha normális. A kérdező pedig élvezi ezt, különben lépett volna.


Az ilyen emberek teljesen kiragadnak a környezetedből, a barátoktól, családtól és ezért ragaszkodnak hozzá, mert nincs más. Aztán verni fog később, meg kínozni (fürdőkád+hajszárító, mait a legutóbb hallottam, aki ilyet csinál, az pszichopata, a pszichopata meg fogyatékos embert jelent (ennek vannak szintjei), de lehet skizoid is, bár akkor már megölt volna).

2012. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!