Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám othagyni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám othagyni? Vagy mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Van egy pasim 1 eve vagyunk eggyut, stb...nagyon hosszu a sztory, mar hamar ossze koltoztunk, vigyazott ram, segitett szeretett stb....csak neki nemvoltak szulei és nagyon rossz természetu. Nagyon szeretem annak ellenére hogy egy senki, pénze végképp nincs, most még laknia sincs hol, mert most vettek házat, és LASSAN csinálódik, de én annyira bele vagyok betegedve, mindég eggyut voltunk, ha egy pár napra is haza jottem, de folyton egymással voltunk, itt ott megiszik akkor agresziv, de azsem erdekel, nyugtatókat vagyok muszáj szedni, mert annyira tonkre mentem, amikor tobb idore nemtaliztunk. Jobb a piruláktól, na de most is megengedték a szuleim hogy eljojjon 2 hétre, es hazament már 4ik napja, de érzem, hogy kezdek osszeomlani, ha hívom, oké minden, o szórakozik, nevetgél, nincs ideje stb...Jól érzi magát, de azt mondja, nagyon hiányzom. De én nemtudok szórakozni, mert csak rá gondolok...Megkéne vele szakítanom a kapcsolatot, mindenki azt mondja, de nemtudom, annyi jót adott az életembe az alatt az egy év alatt, hogy nagyon fáj.......

én 22 o 25 éves.


2012. máj. 18. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond el neki ezt az egészet... vagy tartsatok szünetet:)

de szerinted mi jobban tudjuk mi lenne jó neked.?

MENJ EL BULIZNI ÉLVEZD KI AZ ÉLETET EGYSZER ÉLSZ!

FIATAL VAGY MÉG NE KÖSD LE MAGAD!!!!

2012. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezt mondtam már neki, de o neki hiányzom akkoris ha jól érzi magát...de bulizni kéne igazad van, csak az sem megy oly konnyen, mert csak rá gondolok...

De koszike a választ.

2012. máj. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!