Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 18 évesen le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen le akar feküdni egy 13 évessel?!

Figyelt kérdés
Az egyik srác le akar feküdni a 13 éves barátnőmmel. Haverok vagyunk a lány pedig elmondta msn-re, hogy éjszakalehet el fogja veszteni mert a barátja meg akarja dugni. Szerintem ez durva nem tudom, hogy lesz-e valamilyen következménye? Mit gondoltok?
2009. jún. 27. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

sztem nagyon gáz de nem az hogy le akar a csávó vele feküdni,hanem az hogy az a kiscsaj még bele is menne.

AM manapság már a fiúk/férfiak is annyira perverzek,mért nem tudnak saját korosztállyal (2-3 évvel fiatalabbal)ismerkedni?

2009. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
86%
Világosísd fel a barátnődet aki megoszthatja ezt a barátjával is, hogy ez LILIOMTIRPÁS. 14 éven aluli illetővel akkor is tilos szexuális kapcsolatot létesíteni, ha a kiskorú is benne van. Bárki feljelentheti, aki tud róla és akiben van egy kis jóérzés. Mondd meg a barátnődnek, hogy 13 évesen azzal foglalkozzon, hogy minél jobb legyen a bizonyítványa és felvegyék oda, ahova menni szeretne. Aztán ha eljön az ideje, talál még magának pasit, aki meg akarja dugni. :S (De ez a hozzáállás iszonyat gáz!!)
2009. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
A barátnődről mindenkinek egy a véleménye: egy hülye K*RVA!
2009. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Attól függ hogy,hogy nézzük,ha csak dugni akarnak akkor persze hogy "gáz",ha pedig szerelemből teszik akkor miert lenne "gáz"(habar az ilyen nagyon ritka)de van.Én személy szerint 13\L vagyok, a barátom egy hét mulva lessz 18-éves,imádom,és mégse vagyok K*URVA!

Üdw

2009. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
és már dugtok is??????
2009. jún. 27. 19:59
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

ez nem normális!!!!!!!!!!!!!!!

már bocs, de amellett, h a srácot lecsukhatják, több mint valószínű, a lánynak olyan rossz lesz(mivel még testileg nem érett), hogy örökre elmegy a kedve a szextől, és a férfiaktól!! egy szörnyű élménynek meg mi értelme????!!!!!!!!!

amugy egy saját példa:

16 éves vagyok, lány, a barátom 20. én szűz vagyok, ő már nem. 4 hónapja vagyunk együtt. Szóba se hozta a szexet, csak amikor rákérdeztem, h nem túl kényelmetlen-e ez így neki... Mire az volt a válasz, h szeret annyira, hogy kivárja, amíg 100%-ig biztos leszek benne és magamban, ill. h ezt akarom. szóval sztem itt kezdődik, az, hogy szeret vki...

2009. jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
19:21-es nem még nem dugunk.Esetleg ha akarsz erről beszélni küldhetsz privit..
2009. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pedofil
2009. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!