Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 18 évesen le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen le akar feküdni egy 13 évessel?!

Figyelt kérdés
Az egyik srác le akar feküdni a 13 éves barátnőmmel. Haverok vagyunk a lány pedig elmondta msn-re, hogy éjszakalehet el fogja veszteni mert a barátja meg akarja dugni. Szerintem ez durva nem tudom, hogy lesz-e valamilyen következménye? Mit gondoltok?
2009. jún. 27. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2975..

Ezt meg nyilván a barátnőd kérdezi.

Elég korai,jobb lenne ha babázna.

2009. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is voltak ribik anno általánosban, de nem ekkorák, durva, hogy ennyit változott a világ 4 év alatt...
2009. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szent ég!!!! legalább a srác börtönbe megy! mi a franc van a 13 éves csitrikkel?? miért akarnak ennyire korán akciózni???
2009. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
nem is olyan korai, nézzetek körbe egy kicsit a roma társadalomban, hogy ők hány évesen kezdik az ilyesmit és hány évesen mennek férjhez, meg szülnek gyerekeket. de a törvény tényleg tiltja, szerintem is várnia kéne még, ha nem roma
2009. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem roma csak állandóan pasizik és mt ez a srác m dugni akarja 1 hónapja járnak.
2009. jún. 27. 13:50
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Gáz.
2009. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem lett volna alkalmam járni egy 13 éves lánnyal, de nem tettem, mert nekem még legalább helyén van az eszem. Amikor még én voltam 13 éves eszembe se jutott volna ilyesmi. 2 év alatt nagyon megváltozott a világ. F/16
2009. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
13 évesen még azt se tudja, mit hova kell dugni. Ha a lánynak van egy kis esze, akkor otthagyja azt a pedofilt. Próbáld észhez téríteni mindkettőjüket!
2009. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz, hanem bűncselekmény, még akkor is annak számít, ha párkapcsolatban történik.


Büntető Törvénykönyv:

201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2009. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
egy 13 éves lánnyal lefeküdni törvénytelen, akár történt erőszak, akár nem. ráadásul egy 13 éves kislány fizikailag fejletlen a szexre.
2009. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!