Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy 17 éves egy 25 évessel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Össze, ha 17/L 25/F
2011. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor mi van, ha a fiú a fiatalabb? Nem értem...


Amúgy igen, szerintem össze!



17/F

2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát, szerintem meg nem.

Nem a korkülönbség a baj, hanem a koruk. Pont itt van egy nagy szakadék. A srác már dolgozik, a lány még le sem érettségizett.

2011. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ...nincs rá biztosan jó válasz.

Utolsó pedig tényleg megmondta..bár,azt az akadályt is le lehet küzdeni.De,nem mindig jön össze..

2011. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Nem hiszem,hogy a korkülönbség olyan nagy probléma lenne, ha mind a ketten figyeltek egymásra és szeretitek egymást.

A szüleim között pl 9 év van és anya sem volt sokkal idősebb mikor megismerkedett apámmal.

Azóta is házasok,már elég hosszú ideje.

Amúgy meg, ha össze is jön(ha rólatok van szó, akkor össze is jöttök), akkor nem szabad az első pillanatban hagynod,hogy lefektessen,ha tud egy kicsit várni rád, akkor nem csak arra kellesz neki.

Figyeljetek oda egymásra és nem lesz baj:)

Továbbá azt se hagyd, hogy ő irányítson mindenben,maradjon meg a saját véleményed,akaratod,hogy tudja, nem tőle függsz.

Remélem segítettem.:)

2011. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
nem.
2011. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat <3
2011. szept. 23. 06:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egyik évfolyamtársamnak (17/L) volt egy 26 éves pasija. és másfél évig jártak. és valóban a pasi már dolgozott, de ettől függetlenül működött a kapcsolat. szval ha szeretik egymást akk igen.
2011. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj h nagyon elüt(het) a gondolkodásuk. A 17 éves még inkább gyerek, a 25 éves pedig már inkább felnőtt. Persze ha a 17 éves érettebb a korabelieknél, vagy a 25 éves gyerekesebb a korabelieknél akkor működhet.
2011. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem..majd esetleg egy 3 év mulva...
2011. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!