Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy egy lány megmondta hogy szerelmes belétek? Mit léptetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. 4 évvel azután vallotta be, hogy történhetett volna bármi is... Állítólag adott jeleket, de én biz' nem vettem.
2012. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

volt, és megcsókoltam kb mindig ez volt :)


nem kell mindig beszélni...elég ha tesz az ember.

2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt sajnos. Szegénynek rohadtul nem viszonoztam és mondtam hogy bocs, de nem. Így hát sajnos elsírta magát és megsajnáltam, de inkább ez mint megjátszom magam és lesz egy fos kapcsolat amiből mihamarabb ki akarok lépni.
2012. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de nagyon örülnék neki :P xD
2012. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen fiúk! Minek nézitek a lányokat??? A lányok mindig az őszinteséget várják, ha fák, akkor is! Szereted? Ha igen, akkor mondd el. Ha nem szereted,mondd hogy "bocs, de csak barátként tudok gondolni rád". Az a lényeg, hogy nem kell állatként viselkedni. Ha visszautasítod, akkor azt kedvesen tedd, és ne játszd meg magad, ha nem tetszik, mert a lányok azt utálják! Ha meg szereted, akkor mi a nyavalyáért gondolkozol ezen annyit????? Örülj neki, hogy volt bátorsága elmondani!
2012. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam! Nem "fák", hanem "fáj"
2012. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!