Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudják tolerálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják tolerálni egy 14 éves lány és egy 24 éves fiú kapcsolatát?

Figyelt kérdés
végtére mi is olyan botrányos ebben?
2012. máj. 17. 15:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy az említett két ember párkapcsolatáról van szó, végülis abban a topikban vagyunk (tudniillik van olyan is, hogy baráti kapcsolat, rokoni kapcsolat, tanár-diák kapcsolat, eladó-vevő kapcsolat és még egy csomó egyéb, amivel semmi baj nincs).

Egy ilyen kapcsolat az esetek igen nagy részében nem természetes. Eltérő érettségi szint, eltérő életszituáció, eltérő érdeklődési kör, ezért jó esély van rá, hogy valamilyen szinten a kihasználásról szól. Nem pusztán mindkét fél őszinte érzelméről. Ha meg mégis, akkor is a fenti okok miatt rengeteg buktató van előttük. Persze más szerelmespárok előtt is rengeteg buktató van, de itt a korból következően még van jónéhány. Ha ezt a két dolgot összeveted, akkor nem meglepő, hogy egy kívülálló félti a kapcsolatban valamelyik felet, tipikusan a lányt. Pláne úgy, hogy a kapcsolat mellett szóló egyetlen érvet - fetéve, hogy tényleg egy őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatról van szó mindkét fél részéről - csak az a két ember érzi.

Ha mindez nem lenne elég, akkor is ott van még pluszba az irigység, illetve az, hogy szeretünk másokat elítélni. Ez utóbbit ne mkönnyű tettenérni, hiszen ha valakit az irigység motivál, az is a féltéssel összefüggő érveket veszi elő.


Ha véletlenül tényleg egy őszinte párkapcsolatról van szó az adott két ember között, akkor meg érdemes tisztában lenniük, hogy ezt a plusz kihívást, hogy nehezen fogadja el a környezetük, le kell győzniük.

2012. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az hogy a csaj még általánosba jár és már a f@szon jár az esze. Kib@szot gáz. A pali meg a másik fele,gondolom a saját korosztályában körberöhögik a csajok ezért kezd gyerekekkel.
2012. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

egy 24 éves fiatal felnőtt férfi,normális esetben nem fog ráhajtani egy 14 éves kislányra aki még általános iskolás,más az értékrendjük a gondolkodás módjuk,más a vágyuk az életfelfogásuk és az elvárásuk ami nagyon fontos,egy 24 évesnek szüksége van a testiség minden formájára,még egy 14 évesnek max a csókig kéne elmenni,egy 24 éves vagy az egyetem utolsó éveit gyűri vagy dolgozik gondolj bele megy a barátnőéért az általános suliba meló után??

Egy 14 éves lelkileg,érzelmileg és agyilag teljesen biztosan éretlen még nem hogy a szexhez a komoly kapcsolatokhoz,és a felnőtt férfiakhoz.

aki 20on évesen 13-15 éves kislányokra hajt azzal valami gond van.Attól,hogy egy 14 évesnek már nő a melle és menstruál,bár vannak akik még 15 évesen sem,attól még egy éretlen gyerek,akinek a tanulással,a különórákkal,a barátnőkkel,pizsipartikkal kéne foglalkoznia és nagyon max a vele egykorú kézfogás,szájra,puszi csókig terjedő gyerekszerelmeikkel

2012. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mert te egy kis tini vagy, ő meg felnőtt férfi. Őszintén? Szerintem tök ciki..de a pasinak tuti. 100%-ra mondom, hogy csak jól meg akar....
2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ma 15:07 :DDDDDDDDDDDDDDDD


Leírták már... Én már most sem kezdenék egy 14 évessel! Pedig csak 19F vagyok. Égő lenne az biztos 24 évesen k.rvára.

2012. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy 14 éves lány - akármit is gondol magáról - még kislány. Egy 24 éves fiú pedig jobb esetben már férfi. Namármost egy férfi nem kezd kislányokkal. Ha mégis ezt teszi, akkor ő már nem férfi. Megalázzák a saját nemüket mindkét oldalon.
2012. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Hát én nem értek egyet senkivel. Mert ugyanis szerintem nem gáz a dolog. Én 2011 februárjában jöttem össze a barátommal, és ő akkor 23 éves volt én pedig 14 júniusban töltöttem a 15-öt. És mi nagyon jol megvagyunk még mai napig, sok közös témánk van ( motor, főzés, kertészkedés stb.) Azóta már eltelt 1,5 év :-) én 16 lettem ő 24 A szüleink elfogadtak minket és az én szüleim nagyon szeretik a barátomat és a barátom szülei is nagyon szeretnek engem. Ha a szülőknek nincs ellenére akkor nem gáz a dolog. Csak megjegyezném hogy én most vagyok Gimis másodikos a barátom pedig már dolgozik. És nem kihasznál, látszik rajta :-) Az pedig hogyha más nem tudja elfogadni akkor az ne nézzen rájuk : -)
2012. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utolsó majd ha 20 éves korodban is veled lesz akkor irkáljál,hogy semmi gáz nincs benne
2012. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ma 10:54 "Mert ugyanis szerintem nem gáz a dolog."

Pontosítanám: nem FELTÉTLENÜL gáz a dolog. Remélem, az esetetekben tényleg nem az, sok boldogságot. Erre írtam korábbi válaszomban, hogy ha tényleg egy klassz kapcsolatról is van szó, akkor is meg kell küzdenetek a plusz kihívással, hogy a környezet nehezen fogadja el. Sok boldogságot hozzá.


Amúgy a kérdés az volt, hogy "miért nem tudják tolerálni". Erre hiába írod, hogy "nem kihasznál, látszik rajta". Egy kívülálló ettől még hiheti azt, hogy a párod kihasznál, így részéről ez egy valódi ok az intoleranciára. Nem kell, hogy a feltételezése igaz legyen. A kérdés nem vonatkozott arra, hogy jogos-e az intolerancia.

2012. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

06.27 11:03

Figyelj, nyugodt lehetsz hogy akkor is irni fogok. Nem tudom hogy milyen ember lehetsz de nem is érdekel, de látszik hogy téged zavar ha egy 14 évesnek 24 éves barátja van és én erre mégis csak azt tudom mondani hogyha téged zavar akkor nem kell rájuk nézni :-) Ha mégis akkor meg nem kell baromságokat irni :-)

2012. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!