Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm,nagyon szeretem, és szeretnék majd járni vele, de még csak most kezdtünk el jóban lenni,és mindjárt itt a nyár,vége a sulinak,és így nem fogunk találkozni. Még alig ismerjük egymást,de érzem,h ő a nagy ő. Nem akarok nyomulni,meg semmi ilyesmi,igyekszem kedves lenni vele,és úgy látom,ő is kedvel. Csak félek,hogy most jön a nyár,és el fog felejtkezni rólam,olyan hosszú,h összejön valakivel. Pedig most olyan jó a kapcsolatunk,csak még idő kell mire járni kezdünk,nem ronthatok ajtóstul a házba. Csak félek,hogy elveszítem,ha nem találkozunk.

2012. máj. 16. 22:25
 1/9 anonim válasza:
logjatok egyutt suli utan, legy vele kedves... es kerek perec kerdezd meg... oran ne hagyd beken... irj neki levelet, dobaldmeg papir galacsinnal, es mikor radnez nezz a szemebe es mosolyogj!
2012. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha elfelejt egy nyár alatt, akkor nem ő a nagy ő.


és ha ő is hasonló érzéseket táplál irántad, akkor fogtok nyáron is találkozni.


sok sikert!

2012. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg lenne-e kedve találkozni veled a nyári szünetbe is!Ennyi jó lenne kezdetnek!
2012. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezd el vele levelezni nyáron, írj rá msn-en, aztán még csinálhatsz ilyen véletlen találkozásokat is ;)

Ki derítheted, hogy hova szokott járni szabad idejében és te is kezd el oda járni!

2012. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pontosan! Egyet értek az előttem válaszolókkal. Az a fontos - még ha közvetetten is - de vedd fel vele a kapcsolatot. Gondolok itt arra, hogy használd ki a chat adta lehetőségeket!

Még azt is kiderítheted, hogy ő mennyire vonzódik hozzád, csak azt kell figyelned, hogy ő is keresi-e a társaságod, azaz ír-e neked.

Ha párszor már beszéltél vele, s látod, hogy neki sem vagy közömbös, akkor szervezz vele egy közös programot: sétálás.

Félni nem kell, hanem ragadd meg a pillanatot!

Sok szerencsét!

2012. máj. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pontosan hogy előnyt kell kovácsolni ebből a dologól.


Mindketten ráértek majd. Csald strandra, moziba, sétálni... ügyes férfi ezt előnyére fordítja. Nem kell tanulni, lehet csvarogni.


Hajrá!


23/N

2012. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahogy mar az elottem szolok irok is irtak :D hajra elony a nyar :) nagyon is....szoval meg mondod neki ( suli utan seta fagyi kis romantika) meg mondod neki a tutit, nem jo huzni halasztani es hiu abrandokba nelni meg kell neki mondanod h mi a szitu.. sok sikert 23 F
2012. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?:)

Amúgy egyetértek,ha elfelejt egy nyár alatt,akkor nem ő az igazi.Nyáron elhívhatnád kávézni,bowlingozni,strandra,stb.

2012. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok csak én lány vagyok.

Amúgy szerintem hívd el sétálni beszélgetni meg ilyesmik töltsetek minél több időt együtt a nyáron és lesz ami lesz:D

2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!