Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lezáratlan az ügy vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezáratlan az ügy vagy most mi van? újra lenne esély hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
még tavaly szeptemberbe összejöttem egy sráccal imádtam nála aludtam mindig vele voltam bármi volt. ha rossz napom volt átölelt megszeretgetett elmondhattam neki a problémáimat és én is meghallgattam az övét. 2 és fél hónapot jártunk a kapcsolatunknak azért lett vége mert késett egy órát vagyis a történet úgy volt h délben végeztem ő meg egyre ért oda utálom ha valaki késik ráadásul ez már nem az első volt amikor 2-3 órát késett én meg vártam hogy mi van a telefont meg fel sem vette. akkor pedig már nagyon sok volt és kiborult a bili. akkor még ki is békültünk, de rá egy napra vége lett az egésznek. barátok maradtunk együtt megyünk bulizni meg minden viszont minden buli alkalmával mi valahogy egymás mellé kerülünk és jön a régi emlékek és ölelkezünk meg csókolózunk. nem tudom mit jelenthet ez talán nem zárta le az ügyet vagy még ő sem tudja hogy mit akar?
2012. márc. 26. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne bulizgass és ne is pasizz még kicsi vagy hozzá hidj nekem ...
2012. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18 vagyok hidd el
2012. márc. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!