Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem el hogy nincs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el hogy nincs egy 15 év körüli lány se aki komoly kapcsolatot akarna?

Figyelt kérdés
Manapság ez már senkinek se számít? Jó ember vagyok, fõleg a belsõ érdekel, de mivel csóró vagyok ezért nem kellek csak egy hétre..
2012. máj. 17. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tovább hisztizel, tényleg nem fogsz kelleni senkinek
2012. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johnny B. Goode ***** válasza:

Aki 15 évesen annyira érett, hogy komoly kapcsolatot akarna, az inkább tanul és készül az életre, nem feltétlenül a pasizással bíbelődik.


Akinek meg 15 évesen ezen jár az agya, lehet, hogy nem feltétlenül a komoly kapcsolat érdekli belső értékekkel...

2012. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, csak idegileg kikeszít hogy azért nem kellek mert csóró vagyok.. akit szerettem durván felultett..
2012. máj. 17. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz már tovább... innen látszik, hogy még gyerek vagy, nem csinálod tovább, hanem leállsz hisztizni.
2012. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
hat ne haragudj,ha csoró vagy akkor probálj meg elöre lépni.mert szenvedni,nyomorban élni,senki nem fog veled!
2012. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dolgoznak a hormonok mi,kisapám?


DDDD

2012. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!