Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne elküldeni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már fél éve szakítottunk a barátnőmmel és haverok maradtunk. Azóta többé-kevésbé de kijöttünk egymással. Azonban egy ideje egyre pofátlanabb velem mindig féltékennyé akar tenni (ami igaz is mert még gondolja, hogy mindig szerelmes vagyok belé) Így tényleg kijön rajtam és felkapom a vizet. Nem tudom elviselni, hogy már mással jár ő meg ezt kihasználja. Bármennyire is fájna, de már jobban örülnék neki ha eltűnne az életemből ha nem kellek neki. Mondjam meg neki, hogy hagyjon békén mert így lesz jobb ha már nem szeret és nem akar többet velem járni? Vagy lehet ez túl korai lenne inkább hagyjam és ne figyeljek rá majd ha akar vmit keres? Nagyon hiányzik de ez így nem mehet tovább.
2009. jún. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot (akár baráti, akár nem), mert ő még akar tőled vmit! Ok nélkül nem akarna féltékennyé tenni! Ha meg még mindig szereted, akkor ne tétovázz, hanem szerezd vissza gyorsan! :)
2009. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
komolyan? de mégis nem csak bosszantani akar? ttui akar még vmit?
2009. jún. 26. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Még érez vmit, a mostanival sztem nem boldog. Ha boldog lenne akkor félne, h nehogy újra beléd szeressen. A másikat csak kihasználja. Elég mocsok, hogy így játszik a fiúkkal. Sajna aki szerelmes az belemegy a játékba. Én is így voltam...tom mit jelent.
2009. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti téged szeret...
2010. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!