Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire fontos a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire fontos a pénz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amit elvársz párodtól , esetleg van valaki aki érdekkapcsolatban él?És mi abban a jó ha nincs szerelem?Boldogít a pénz?

2012. máj. 14. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyira számít, hogy legyen pénze meglátogatni. A többi nem érdekel. :D
2012. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít. Max egy ideig érdekes lehet, hogy megkapsz olyan dolgokat, amiket amúgy nem, de ezt idő kérdése megunni.
2012. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó, ha van, legalább nem halsz éhen :D
2012. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha van pénzed, kevesebb a veszekedés is nem? Mivel nem kelt pánik rohamot hogy holnap mit fogtok enni.
2012. máj. 14. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
ha mar együtt elsz valakivel,azert jo,ha van penz,barki,barmit mondd,sajnos ez is egy jo kapcsolat alapja,ugyan is,ott kezdödnek a legnagyobb veszekedesek,hogy nem tudjuk kifizetni ezt azt,levagyunk maradva a szamlakkal stb.de sokan elnek igy,kilehet birni azt is.
2012. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fontos és soha nem is volt az. Nekem az a fontos,hogy a párom ne legyen egy semmitérő ember, ne várja azt, hogy én tartsam el.
2012. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok,hogy megpróbálok hozzám hasonlót keresni.Ebben benne van az is, hogy anyagilag is legyen hozzám hasonló szinten.Ez van.Nem tudom elképzelni, hogy nálam kevesebb pénze legyen,ne legyen nálam 5x gazdagabb se,pont olyan legyen mint én.Felfogásban is.Ne legyen spúr,sóher,de legyen következetes.
2012. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Életkoronként más.

15 évesen egyáltalán nem számított, mert nem volt egy fillérem se, és akkori barátomnak se. 100 Ft-ból vettünk egy csomó zsömlét (akkoriban még kaptál 100Ft-ból egy csomó zsömlét :D) és azzal szórakoztunk naphosszat, hogy galambokat etettünk. És ez bőven jó volt.

17-18 évesen már diákmunkákat vállaltunk, és el tudtunk menni néha-néha moziba, egy-egy fagyi a parkban, apróságok.

Most 21 évesen ösztöndíj és fizu mellett kicsit összetettebb programokra is van pénzem, páromnak is, mert dolgozik. Nem várom el, hogy vagyonokat herdáljunk el baromságokra, csak néha-néha éljünk egy kicsit, ha már megdolgoztunk érte.

Később, ha rendes munkám lesz, szeretném - feltételezve, hogy mondjuk lesz párom - ha közös jövőt építgetnénk, összeköltözés, kocsi, mittudomén de csak olyan normális szinten, nem kell semmi überluxus, sosem éltem luxusban.

De mindig arra tanítottak szüleim, hogy dolgozzak a jövőmön, és én dolgozok. És nehezen tudnék például olyan srácot elképzelni magam mellé, akinek nincs egy fillérje se, családi háttér szegényes, és nem is dolgozik rajta, hogy ez másképp legyen.

Szóval nekem kb így ennyire fontos.


De bármikor szívesen nyernék a lottón, és persze iszonyatosan boldog lennék - bőven van egy bakancslistám, hogy mire költeném - de a realitások talaján inkább a fenti.

21L

2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fontos a pénz?Ezt az tudja a legjobban,akinek nincs.Nos,nekem nagyon fontos lenne a pénz,ha lenne.Csóró vagyok én is és a barátnőm is,ha több pénzünk lenne,sokkal több programot engedhetnénk meg magunknak,előbb házasodhatnánk,sorolhatnám reggelig.

A kérdésre válaszolva:bár nem várom el tőle,szeret engem.Nem élünk érdekkapcsolatban,szerelemben élünk.A pénz pedig egy bizonyos pontig boldogítana.Ha a családom,gyermekem(még nincs is gyermekem) jövőjéért sem kellene aggódnom én lennék a világon a legboldogabb ember.

2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy 15 éves lány a fejemhez vágta ,hogy neki mindeképp gazdag* pasi KELL (*megjegyzem 18 vagyok a és a csajnak meg 20 évnél idősebb nem kell tehát leginkább gazdag szülőkkel rendelkező)!!!

Nem értem ezeket a k*rvákat. Mi kell neki ennyi idősen fagyi?!

2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!