Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba parazok? Ugye csak félreértettem?

Figyelt kérdés
Az eset még tavaly nyaron történt. a parom egy áruházban dolgozik raktárosként. és ott vannak néha promóciók, ahol ugye lanyok is vannak, akik ott dolgoznak. ezek persze egyaltalan nem modellek, vagy ilyesmi, csak "sima" lanyok. nem is mind szép. de ott nem is az a lényeg. és én folyton féltékeny voltam rajuk. és egyszer a párom olyan mondott h lehet h ők szebbek, meg jobb az alakjuk (gondolom ugy értette mint a tönbbi lanynak) de ő engem szeret, mert nem csak szép vok hanem okos is (ezt mondta ő). majdnem szakitottam vele emiatt h h képzeli h azt mondja nekem h azok a csajok szebbek.. de ő azt mondta h nem ugy értette, hanem h vannak pasik akik csaka külsőre buknak, és azoknak ezek bejönnek. én meg total magamra vettem. pedig nem vok csunya. 173 cm, 61 kg, sportolok, nem eszek zsiros kajakat ( neha azert megengedek magamnak par finom falatot ), szoval igyekszek "jo" csaj lenni. a baratom szerint az vok, pedig állitása szerint elég válogatós. azt mondja h total félreértettem. mindig dicsér, és már 1,5 éve együtt vagyunk. tényleg félreértettem? kárnak parazok? amugy nem is az a tipus aki a cicababákra bukik. tényleg mindig dicsér, meg minden. meg ez még tavaly történt. és tegnap felhoztam neki és mondta h ilyen marhaságot biztos nem mondott, hiszen szeret és én vok neki a legjobb. ezt bizonyitja is. akkor ugy nem kell paraznom?
2009. jún. 26. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen félreérted. Ez az egyik legnagyobb bók amit kaphatsz. És csak azt jelenti, hogy a párod őszinte és szeret téged...

Most gondolj csak bele. Van a párod. És ha egy kívülálló szemével próbálod nézni, vagy egy pillanatra félreteszed az érzelemeid, te is meg tudod mondani, h vannak nála sármosabb férfiak. Akik szebbek, jobbak, okosabbak stb. Mégis vele vagy mert őt szereted, és ez a lényeg. És ha hirtelen felbukkanna egy fiú, aki szép és jó és tényleg helyesebb a párodnál, akkor sem hagynád el érte rögtön ugye? Mert szereted...

Kb. ezt próbálta a barátod is elmondani.

2009. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp sem kell paráznod. Bár ha nekem ezt mondaná a barátom (hogy ők szebbek), akkor kapna egy hatalmas pofont az biztos.:D De nem kell ezzel foglalkoznod, szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Ha tényleg szeret, akkor ne parázz.:)
2009. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de ő azt mondta h ők is csak egyszerű lányok.. és h ő ugy értette h vki mas szemével lehet h szebbek.. de számára én vok a legjobb és h ha nem én kellenék neki akkor nem lenne velem.
2009. jún. 26. 13:06
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiába parázol és ha nem állsz le ezzel akkor meg fogja unni és otthagy... HA nem szeretne miért lenne veled szerinted???
2009. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mindig mondja h milyen jo h nem csak szép vok hanem okos is.. ( en meg ezt sose akarom elhinni.. ) és h ilyenkor örül h az ő csaja lehetek.
2009. jún. 26. 13:08
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked kisebbrendűségi komplexusod van. Volt ilyen barátnőm, és már nem a barátnőm, pedig egyébként minden jó volt vele. Ha a sorsára akarsz jutni folytasd csak a féltékenykedést meg a hisztit.
2009. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

De most ezen mit kell félreérteni. Ha jól értelmezem a párod ezt mondta:

Lehet, h más szemével nézve ők szebbek, más szebbnek látja őket, de nekem te vagy a legszebb és téged szeretlek...


Ez itt a lényeg. Most ez neked komolyan úgy tűnik, h nem szeret és azok a lányok kellenek neki? Komolyan mondom, néha a hiúságotok is elég unreális... Most gondolj bele, ha csak a szépségedért kellenél neki, az már régen rossz lenne. Ugyanis mindig találna vkit, aki hirtelen jobban megtetszik (nem feltétlen mert szebb, hanem csak mert más, mint amit megszokott), és akkor azzal mindig elmenne. De azért van veled mert szeret. Ennyi. Nem tudom, mért kell mindent túlbonyolítani.

2009. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól bele tudtok kavarodni :) Azért ahhoz már elég nagy egó kell, h. azon besértődj, amiért azt mondta, h. lehetnek nálad szebbek is. Biztosan te is tudnál olyan pasit mondani, aki jobban néz ki a párodnál, de mégsem jönnél össze vele csak emiatt. Én inkább örülnék, hogy ennyit foglalkozik velem, nem paráznék.
2009. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hat vegulis valahogy ugy akart a dolog kijonni h lehet h egyik masik csaj jobb mint én, de neki akkor is én leszek a legjobb és h belém szerelmes.
2009. jún. 26. 18:23
 10/21 A kérdező kommentje:
legutobb meg azt mondta h total félreértettem. mert ő ugy értette h más szemével. meg h ha neki azok kellenének, akkor azokkal lenne. amugy a nyaron én is fogok ilyen lanykent dolgozni.
2009. júl. 11. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!