Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon parázok az após, anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon parázok az após, anyós dologtól. Ötletek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még bemutatva szülőknek, és nagyon félek hogy olyasmi történik majd mint az "apádra ütökben"..::S

Mi lesz ha nem fogadnak el, vagy elcs*szek vmit, akármit...

Vagy akár egy félreérthető megjegyzés....

A csaj szülei az én nagypapámékat ismerik szóval ha vmit elb*szok tuti visszahallják...

Help pls!

17/F


2011. jan. 31. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy a csaj 16, és sztem nem én leszek az első akit bemutat, 2 hónapja vagyunk együtt
2011. jan. 31. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy udvarias és visszafogott, ne káromkodj és ne politizálj.
2011. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

légy udvarias és kedves. kérdésekre egész mondatokban válaszolj, lehetőleg mosolyogj. ezt a találkozót mindenki féli, de a nagy többség túl szokta élni :)


amit nem javasolok (bár szülője válogatja, ha modernebbek vagy konzervatívabbak): ne rágózz, ne böfögj, ne káromkodj, (elsőre) ne a kedvenc death metál bandád pólója legyen rajtad, ne igyál alkoholt és ne is gyújts rá, még akkor se ha kínálják, tetkó-pirszing is kényes téma lehet.

alapvetően próbáld a legjobb oldaladat mutatni, idővel - ha jól megvagytok a lánnyal - úgyis megismerik a rosszat is :P :D

2011. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyetértek ketteskével egy dolgot kivéve: puhatold ki a lánynál, hogy apuka mennyire szeret inni a vendéggel. Nekem volt olyan apósjelöltem, aki komolyan megharagudott vagy félmelegnek gondolt volna, ha nem iszom meg vele egy pohár bort :)
2011. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd a dolog jó oldalát: az Apádra ütöknek volt folytatása :):)
2011. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!