Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb az osztálytársamhoz?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve osztálytársak vagyunk,de még egy szót sem beszéltünk. Régebben ülésrend volt,így együtt ültünk francián,ott beszéltünk,ha voltak olyan feladatok,de az is olyan volt,hogy én mondom-mondom,ő meg odanyögött egy-két szót. Táncon együtt táncoltunk,mert a tanár egymáshoz állított minket, de akkor se nagyon mondott semmit,próbáltam volna beszélgetni,de csak lesett maga elé XD. Meg akarom ismerni,mert kezdek érezni valamit iránta,de így elég nehéz lesz. Valami ötlet?
2012. máj. 14. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és nem mindenkivel ilyen. Van sok lány osztálytársam akikkel tök jól kijön. :/
2012. máj. 14. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy kezdesz érezni iránta valamit ha nem is ismered? Hogy a kérdésre is válaszoljak, adj neki olyan jeleket hogy tudja mi a szándékod.
2012. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a jelek arra utalnak, hogy különösebben nem talál vonzónak.

Ja és még valami fiam: házi nyúlra sosem lövünk!

2012. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit így hallok róla azok nagyon szimpik. És van vonzalom is,ahhoz nem feltétlenül kell ismerni a másikat. De azt észreveszem,hogy sokszor néz engem,ha meg odafordulok elkapja a fejét. Mások is észrevették már.
2012. máj. 14. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,és volt egy olyan feladat francián,hogy el kellett mondani, a partnerünknek,hogy ki tetszik nekünk. Én persze nem mondtam el,kamuztam valamit. Ő meg elkezdett vörösödni,meg vigyorogni,a tanárnak is feltünt XD.
2012. máj. 14. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallani bármit lehet a másikról lehet hogy semmi nem igaz belőle, meg kell ismerni a másikat és ez csak úgy lehetséges hogy minél többet vagytok együtt.Ha tényleg így viselkedik ha a közeledben van akkor egyértelműbb jeleket kéne adnod hogy tudja mit szeretnél.
2012. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!