Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek Hozzá közelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek Hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon tetszik. Ha nem csal a megérzésem, akkor én is bejövök neki. De... mindketten párkapcsolatban élünk, saját gyerkőcökkel. Nagyon kedves, vicces, udvarias velem, sőt a gyerekeimmel is. Minden nap az éltet, hogy láthatom és beszélhetünk néhány szót, ha úgy adódik. De ennél több sose történik. Nem akarok tolakodó lenni, sem lerohanni.
2012. márc. 7. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják két pont között a legrövidebb út az egyenes.
2012. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyire sz*r lenne a párkapcsolatod (párkapcsolatotok)?
2012. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az a kapcsolat, amiben vagyok elég pocsék, pont úgy, ahogy írtad. A párom folyton letöri az önbecsülésem, pedig mások folyton megjegyzik, milyen csinos vagyok...

és az Ő szemében is látom, hogy annak lát. Ezt megérzi az ember...

2012. márc. 7. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, hogy az egyenes a legrövidebb út, de csak úgy, nemes egyszerűséggel kérdezzem meg tőle, hogy ő is azt érzi-e amit én??
2012. márc. 7. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor beszélgettek próbáld meg szóbahozni kettőtöket, vagy ilyesmi. Hátha kikerekedik belőle valami beszélgetés ezekről a dolgokról.


28/n

2012. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit mondhatnék neki. Pedig olyan közvetlen. Lehet, hogy csak én estem ki a csábító szerepkörből. Pedig már az "érintés hatalmát" is bevetettem. :-) És már ő is megérintett, szándékosan és "véletlenül" is. Néha olyan egyértelműnek látom a dolgot. Aztán pedig elbizonytalanodom. :-(
2012. márc. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!