Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit tegyek, hogy közeleb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba, aki nagyon szimpatikus nekem és szeretném jobban megismerni. De sajnos nem ismerjük egymást és szerintem azt sem tudja, hogy ki vagyok. :( Nem szeretném letámadni azzal, hogy ráírok facebookon vagy ilyesmi, de tényleg nagyon meg szeretném ismerni! Az a baj, hogy 1 évvel fiatalabb nálam és félek, hogy neki nem jönnek be az ídősebb lányok. :(

Nektej mi a véleményetek? Mit csináljak?


2012. máj. 10. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
suliBAN
2012. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem azt kértem, hogy javíts ki
2012. máj. 10. 13:25
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan menj oda,irj rá. Szerintem minden fiú örülök az olyan lányoknak,akik oda mernek menni,mernek lépni valamit. Szerintem ez 1 plussz. Ha nem is jön össze,te bár megpróbáltad. De mi van akkor,ha ő is igy gondolkozik,hogy jaaj az a lány milyeeen aranyos,de nem merek odamenni...


Ilyen dolgokban nem kell gondolkozni,csak merni :)) Hajrá


18F

2012. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fejét eldobja az örömtől,ha egy idősebb lány kezdemènyez nála:)) Csináld!D
2012. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
14 éves vagyok, és ha egy idősebb lány (max 27-ig) rámírna, hogy bejövök neki a fejemet eldobnám. Cikis helyzet nektek, de ti azt nem látjátok, hogy akinek írtok az mondjuk repes az örömtől. Mondjuk azért attól is függ 70%-ban, hogy hogy nézel ki.
2012. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) de ha oda megyek vagy ráírok, akkor mit mondjak neki? és mi lesz ha hülyének néz és elutasít? :(
2012. máj. 10. 18:53
 7/12 anonim válasza:
Én mint fiú azt ajánlom, hogy írj rá inkább, ne mondj semmit csak köszönj neki, aztán ha vissza ír, akkor próbálj vele közös témára térni, annyit elárulnál, hogy te hányadikos vagy és ő is hányadikos?
2012. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én tizedikes ő meg kilencedikes

de milyen közös témát találjak?

2012. máj. 10. 19:14
 9/12 anonim válasza:

Írj rá, aztán mond, hogy unatkozol, és szeretnél valakivel chatelni, és ha ő is visszaír többször, akkor valamire térj ki(rögtönözz).



(Pont most megyek 9.-be xD)

2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!