Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el a lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lányt? --több lent--

Figyelt kérdés

nem bírom őt elfelejteni mert nem bírok nem rá gondolni...

most volt az hogy a lánynak választania kellett 2 ember közül kellett választania és azt ígérte nekem hogy én leszek az,és úgy alakult hogy nem választotta egyikünket se mert kiderült hogy volt a háttérben egy harmadik is

engem azért dobott amúgy mert gond volt neki a távolság (63KM)

és csak most ébredtem rá hogy ribanc


én 19 éves---lány 15 éves---másik dobott 18 éves---a mostani emberke 24 éves


2012. máj. 13. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogy már komolyan vegyél egy 15 éves kislányt...
2012. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugye most viccelsz? Az ilyen csajoktól HÁNYOK! 15 éves p*csa, r*banc miatt?! Hát, gondolkozz már ember! Csak b*szni akar!

Gyorsan tedd túl magad rajta...annyi a te korodban lévő helyes csaj, hogy... nehogy már egy ilyen r*banc miatt legyél depressziós...

2012. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
próbálom magam túl tenni,és azért is nehéz,mert olyan jól elbeszélgettem vele msn-n,meg személyesen,csókolóztunk is és ölelkeztünk is,és azért is nehéz,mert úgy láttam hogy őszintén szeretett
2012. máj. 13. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd az idő segít! ;)

Üdv 19/F


http://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM

2012. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
halgassál rockot (hogyha bírod...:D ), az kimossa a fejedből :D
2012. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KecskeRágónak teljesen igaza van. A rock mindenre segítség. :) Nem vicc. Én rocker vagyok, és ha valami bajom van akkor benyomok pár ütős számot, és máris jobb egy picit. Amikor nincs semmi bajom, akkor is azt hallgatok. :D
2012. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Párduc^^ válasza:
Keress olyan lányt aki a korod körül van mert a 15 évesek között sajnos napjainkban sok a r*banc :/ :)
2012. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted soha nem felejted el. van más megoldás: utazol minden nap (63km nem a világ), vagy odaköltözöl.
2012. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Biztos van más csaj is, aki jól néz ki és kedves. Nem ő az egyetlen. Keress mást, olyat aki tényleg őszinte.
2012. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!