Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapok óta húzzúk egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta húzzúk egymás agyát, nap mint nap beszélünk, hétvégéken nála kötök ki, most lesmárolt 1 másik lányt a szemem előtt, de megbocsájtottam. Hogyan lépjünk egy következő szintre? Vagy felejtsem el? Fél?

Figyelt kérdés
1 fiúval hónapok óta húzzúk 1más agyát, hétvégéken nála kötök ki, de direkt nem szeretkezek vele.minden nap beszélünk msnen vagy telefonon, és hétvégén (mikor kicsit iszik) mindig mondja a dolgokat ( h szép vagyok, járjunk stb) de ha mekgérdezem hétközbe, hogy mi van köztünk, akkor azt mondja semmi.(még 5hete kérdeztem meg) csütörtök este a múlt héten lehívott 1 pub-ba és mondták sokan, hogy mindig bámult meg keresett a szemével, meg kedves volt nagyon, aztán egyre többet ivott, és egy ronda r_banc rámászott lesmárolta,és ő nem állt ellen....sírva rohantam el...és nagyon fájt. pénteken véletlenül futottunk össze 1 kocsmában és odajött, és mesélte h milyen ronda volt a tegnapi lány, mennyire idegesíti, meg hogy az anyja szerint sokkal szebb vagyok és h szerinte is. fáztam és rámadta a pulcsiját, és mondta h nem szeretné hha bármi bajom esne...és megint smár, nála alvás, aztán megint mintha barátok lennénk... de hétvégén elmesélte, hogy a volt barátnője a saját bátyjával csalta meg...és látszott a szemén h ez mennyire bántja még mindig.(ez másfél-2éve volt). miért nem akar velem összejönni? tudja, hogy így úgysem fekszem le vele, szóval nem a szex miatt van... hogyan léphetnénk a kapcsolat szintjére? köszi a válaszokat előre is!
2009. márc. 16. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy komolytalan fiu. 1. iszik, 2. megengedni vmi ocska r.bancnak h ramasszon. egy csekély jelét se adta a komolyságnak! aztan meg spiccesen jarni akar veled, de józanon már nem. hagyd a francba ezt a pasit, a helyedben mar nem is aludnék ott. én ilyesmit egy baratnak se bocsátanék meg, nem h egy kiszemelt fiunak! vannak rendes, kedves fiuk, akik nem csak részegen udvarolnak majd.
2009. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még mindig fél a csalodástol,megviselte az,h megcsalták még régen,nem akar belebonyolodni semmibe,de sztem egy idö után rájön,h téged akar és hogy minden jo lesz,metr ugy néz,h eléggé bír:)
2009. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de őt szeretem, ő olyan bolond mint én, és vele értem meg magam leginkább....és nem hagy tovább lépni:S:)
2009. márc. 16. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyja h tovabblepj, annak is van oka, nem? sztem akkor kérdezz rá h miert nem akar veled jarni? vagy hasonlo. kacérkodj egy kicsit. hany evesek vagytok?
2009. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én L/16, de mindig 18-20nak hisznek, mert hamar fel kellett nőnöm, ő meg 22,de őt is mindig 17-18nak hiszik:) szóval kb egy értelmi és érzelmi szint.
2009. márc. 16. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit h mennyinek nézel ki, hanem h mennyi vagy fejben. sztem azért csak nézz körül. nem hinném h ilyen pasira lenne szükséged. vagy te akarod mindig tamogatni amikor iszik? hidd el, nem fejből mondom. nekem is volt részeges pasim, minden bulin berugott, es en voltam vele. egyszer goromba is volt. szoval sztem neked az nem kell.
2009. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen ez az italozás gond, de ő (könnyű) drogokat is használt, és a barátai modnták nekem, hogy mióta ismer, azóta nem használt semmit, mer nem akarja, hogy szétesve lássam. de amúgy persze igazad van, csak tudod, hogy ha szeretek valakit, akkor nehéz észrevenni a rossz tulajdonságait, vagy egyáltalán csak rosszként kezelni azokat....agyilag is egy szinten vagyunk,tehát minden beszélgetésünk színvonalas és értelmes:)
2009. márc. 16. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
az ivás még csakcsak elmegy, arról valahogy leszokik az ember... de drogok??? és hogy miattad nem? ne áltasd magad azokról nem lehet puszta szándékból leszokni! ha össze is jönnétek, egy idő után úgy érezné a srác h bármit elfogadsz vele kapcsolatban és újrakezdené a droggal. gondolj bele milyen kérdések keringnek itt, valakinek a cigarettáról sem hajlandó leszokni az illető a párja kedvéért, akkor mit várunk egy drogostól?? különben az h "nem akarom h lássa mennyire szét vagyok esve" csak azt jelenti: előtte nem csinálom. ha igazán le akarna szokni azt mondaná: "nem bírom elviselni h a rabja vagyok és minden alkalommal ilyen szétesve nézek ki"
2009. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia hasonló helyzetben vagyok most én is söt csak annyi külömbség,h.mi "lefeködtünk" ""meg nem akkar kapcsolatot sajna,de én nagyon szeretem de a közös barátok mondják ne foglalkozzak vele nem érdemel meg ...Tudom ,h. igazuk van de most ilyen helyzetben mit tesz az ember én nem hagytam annyiban.Reménykedtem...Kerestem társaságát hátha ...DE most hétvégén el mondta mit akar valojában 1 másik közös ismerös lányt ,tudod majd barabokra hullot szívem de mit tudok tenni ö mindig tiszta lapokkal játszot ilyen téren nem hibáztatom.Már az elején meg mondta nem akar kapcsolatot .Ezért szentem csak barátság van köztünk mindent meg beszélünk mindent.És most jutotam el odáig vis mindig is tudtam nem leszünk hosszúéletüek de ezek útán már nem akarok semmit .Remélem elég erős leszek és nemet tudok mondani neki:SNeked sok sikert,remélem neked össze jönn.Hisz miota veled van nem szed semmit,akkor hátha miatad le rakja jólenne.Sokat beszélges vele támogasd benne ha le teszi.Sok sikert nektek.
2009. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!