Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Fáj olyant szeretni, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fáj olyant szeretni, akit nem érhetsz el, aki szinte azt sem tudja, hogy létezel. Fáj tudni, hogy nem kellettél neki, és érezni, hogy más is szereti. Olyan, aki el is érheti. " Hogyan felejtsem el az imádodtt lányt, akiről ez az idézet szól?

Figyelt kérdés
Ez az idézet tökéletesen kifejezi mostani lelkiállapotomat. Tud valaki tippet adni? Mert most nagyon rossz minden.
2009. jún. 10. 19:29
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Sehogy....vagy elmúlik vagy megtanulsz együtt élni ezzel az érzéssel. Érzéseket nem lehet megváltoztatni akarattal.....állítólag az idő mindent megold. Ebben én nem igazán hiszek.

Valami elmúlik, valami nem.

De fogjuk kezet, csak én a másik oldalon állok.

Azért fel a fejjel!!! Jó, ha tudsz szeretni!!!

2009. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Tudom, hogy hülyén hangzik és túl egyszerűnek. De néha az egyszerű dolgok mennek a legjobban: keress egy olyan lányt, akit elérhetsz és ő majd elfeledteti veled!
2009. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Időt kell magadnak adni. Tudom ez sablon szöveg, de jobban nem igazán tudok. Minél inkább foglald le magad, szervezz programokat, tanulj valamit, itt a nyár élvezd a napsütést. Az elején rettentően fáj, de aztán idővel minden jobb lesz.
2009. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egy kicsit realistább lenni! Azt /sajnos/ nem írhatom, hogy reménykedj, vagy várj ki, mert esetleg továbbra is hamis illúziókat kergetnél. Ezzel még jobban belehajszolnád magad egy kilátástalan helyzetbe. El kell felejtened! Hinned kell abban, hogy az élet kárpótol ezért a "vesztes" érzésért és jön majd egy olyan lány, aki neked születetett és boldoggá tehetitek egymást.
2009. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy éve próbálok lfelejteni egy fiút. :) volt hogy 1-2 hónapra elfelejtettem, amikor más volt a képben.. de aztán visszatért az érzés, tehát szerintem igaz, hogy csak egy másik ember tudja veled elfeledtetni..
2009. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, el lehet. Az a lényeg, hogy fogd fel, hogy nem ő volt az igazi. És hogy értékes vagy sok lány szemében. Tudom, hogy nehéz, de csak akarat kell hozzá és menni fog.
2009. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

15-16 eves onmagamat latom ebbenaz idezetben, amikor minden nap legalabb masfel orat sirtam a srac miatt...amikor meglebbenti a szel a fuggonyt ahol nem reg O ult, ahogyan nyikordult a szek ahol nemreg O ult...:(

tokeletesen tudom mirol beszelsz...

egyetlen dolog ami ezen enyhit egy ennel erosebb NEM PLATOI szerelem segithet. rajtam 2 eve a mostani parom segitett, azota boldog vagyok...:)

mas megoldas sajnos nincs.hiaba mondom hogy felejtsd el, akit elakarunk felejteni arra gondolunk a legtobbet!...

Udv

2009. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ugyanebben a cipőben járok,szóval én is olvasgatom a válaszokat.. :((( előbb is annyit sírtam és már megint jön rám..annyira fáj :(
2009. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!