Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés

31éves vagyok és van egy kis boltom egy 19éves lányt vettem fel tavaly év végén eladónak és teljesen bele szerettem.Tudom hogy nem lehet köztünk semmi mert házas vagyok és van 2 fiam és 1 lányom.De ha a lánnyal vagyok a boltban már csak attól teljesen kivirulok hogy meglátom.Kirúgni lenne célszerű de azt meg nem szeretném mert az apukájával él aki beteg és filléres nyugdíjat kap csak.Meg hát szeretem igaz ö nem tudja de véletlen sem szeretnék kiszúrni vele vagy rosszat tenni neki.

Hogy próbáljam meg elfelejteni?


2011. júl. 7. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal én díjazom, hogy nem az jutott elsőként eszedbe, hogy lépj félre a házasságodban. :)

Próbálj meg kiábrándító dolgokat keresni benne, ha nem szeretnéd kirúgni, bár tény, hogy az célszerűbb lenne. Vagy csak nem foglalkozni vele, adj neki feladatokat, de sose beszélj vele különösebben, ilyesmi... Kerüld, amennyire lehet.

20L

2011. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kerüld és legyél többet a feleségeddel.
2011. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez a baj!Nem tudom kerülni mert nap végén bekell mennem hogy pl miből rendeljek mert esetleg elfogyott (cigit minden nap kell rendelni + kenyeret,tejet stb.)Igaz nap közben nem vagyok a boltban mert máshol dolgozom én a bolton kívül (igy is néha alig jut idő a boltra).Hibát meg tényleg nehéz találni benne 100%-os a csaj neveltsége,tisztessége.Ha valami kell pl: akkor inkább megkérdezi hogy főnök elvihetem majd fizetésnél kifizetem vagy ha bármikor pénztárat ellenőrzök előzetes bejelentés nélkül mindig tök flottul áll a pénzár is.A dolgokat is rendben tartja külön írja papira mikor mi jár le (mikor mondta hogy igy csinálja mondtam nem kell annyira túl filózni és mondta hogy ö a precizitást szereti) mikor beér dolgozni megnézi a papírt és ami lejárt azt vagy vissza küldi (ha cserés) ha olyan hogy nem cserés akkor megeszi de ezért sosem szóltam söt még mikor felvettem mondtam is neki ha megéhezik akkor ehet ingyen de sosem evett még ingyen mindig betette a pénzt a kasszába.És lassan már teljesen kész vagyok ettől a dologtól idegileg is
2011. júl. 7. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Hűha hát tényleg belezúgtál!

De ez tényleg csak "belezúgás"... Legalábbis én úgy vagyok vele,hogy az ember egyszer lehet igazán szerelmes a többi fellángolás... Szerintem is tölts több időt a feleségeddel, hozd vissza régi romantikát vagy valamivel lepd meg, nem tudom... de próbáld meg elfelejteni ezt a lányt. Semmi esetre se kezdj ki vele,de ne is rúgd ki mert ha tényleg beteg az apja... meg elég jó munkaerő ahogy leírtad...szóval az kegyetlenség lenne csak azért mert te "szereted"... Próbáld meg elfelejteni... :S

2011. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne, ha kirúgnád, de találnál neki egy másik állást. Mert ha mindennap látnod kell, szinte lehetetlen elfelejteni.
2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen küld el. A nyugalmad és a feléséged nyugalma fontosabb. Voltam ilyen szituba és tényleg belebuggyansz, ha ezt tovább csinálod. Fog másik állást találni. A te oldalon egy egész család élete forog a kezedben. Fiatal még, tlaál másik állást, de még ha nem is, akkor sem olyan totális világvége katasztrófa veszély, mint amivel te játszol.


És LE A KALAPPAL előtted. Rendes ember vagy.

2011. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennie kell!!! Az egész életed és a picik élete forog a kockán.
2011. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van hogy el kellene küldeni a céget.De 1 nem tudom találok-e még egy ilyen rendes munkaerőt 2 Szívemen viselném a sorsát mert beszélgettünk és elmondta hogy az édes apja 31000Ft rokkant nyugdíjat kap ami semmire nem elég manapság sajnos 3 1 állást tudnék neki a űz ismerősöm feleségén keresztül egy postánál de az meg olyan szar meló mert széts.rják a postások a wc-t meg mellé pis.lnak stb.Gondolkodtam azon is már hogy 4órára felveszek valakit aki estére hogy mikor megyek be ne legyen ott de annyit meg már nem tudnák félre tenni mert így is éppen hogy termel a bolt
2011. júl. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!