Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé bánt ez a dolog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé bánt ez a dolog. Minden 13-14-évesre rögtön rossz szemmel néztek?

Figyelt kérdés

Csak szeretném a véleményeteket,már elég rég óta olvasgatok ezen az oldalon,látom,hogy a korosztályom mennyire TÚL MEGY MINDEN HATÁRON,"jaaaj mit tegyek,most terhes vagyok","hogy is elégítsem ki","túl szűk vagyok".Én ezeket a lányokat nem ítelem el,de mi lesz velük később?Vagy pl. miért nem vagyok én ilyen (ments isten nem szeretnék a cipőjükben járni)de abban biztos vagyok hogy van sok kamaszlány aki tényleg helyesen gondolkozik,és nem azért tervezi elveszíteni a szüzességet, hogy menő legyen,hanem szeretetből!Én személy szerint,nem tartom magam...nem tartom magam nagyon fejlettebbek se nagyon okosnak,és ugy vagyok az Életemmel mint egy 13-éves lány,de azért mar ilyet nem csinálok,gusztustalan ami a mai vilagban végbe megy.Csupán 13-éves vagyok és van egy 17,5 éves barátom,nem tudtam eddig hogy most ezért örüljek vagy pedig azért legyek szomorú hogy én is úgy végzek,hogy egy nagy k.rva lesz belőlem.De ráéreztem,kell a barátom,mert iszonyúan szeretjük egymást,és boldoggá tegyük egymást,immár 10 hónapja.Lehet hogy VALAKINEK ciki hogy most nem írtam azt hogy "és már sexelek a barátommal",nem,nekem nem kell arra a barátom hogy engem össze vissza dugjon,és aztan azzal menő legyek,bizok benne,és tudom hogy eljön a megfelelő alkalom=)Csak hibásnak érzem magam azárt hogy 13-evésen már ennyire ugymond,túl megyek a határon,miért?De szívem mélyén,érzem hogy mennyire figyel rám a barátom,Szeret=)Azt kérdezem,miért nem kellett neki ugymond "nő",miért "kislány",de vegülis a legfontosabb hogy Szeretem,csak eléggé rosszul esik hogy a korosztályom jo része,elvesztette a fejét.

Köszi,hogy elolvastad.

1\\L


2009. jún. 25. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tartom röhejesnek, mikor egy 18 éves férfi (haha, fiú) egy 13 éves kislánnyal jár.


Lényeges azt is megmelítenem, hogy 14 évesnél fiatalabb személlyel való szexuális aktus Magyarországon még abban az esetben is bűncselekménynek minősül, ha a kiskorú személy ebbe beleegyezett, sőt akkor is ha ő kezdeményezi ezt. És ezért bizony BÖRTÖNbüntetés jár. Nem véletlenül.


Azt meg hidd el nekem, hogy egy 18 éves srácnak se egy 13 éves kiscsaj az álma. Csak nem jutott neki jobb... már bocs.

2009. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy en lefekudni akarok vele?Egyebkent azt csak en tudom hogy mikor leszek ra kesz.Kulomben is nem vagyok Magyarorszagi..
2009. jún. 25. 21:28
 13/15 A kérdező kommentje:
Gondolo mert nem jutott neki jobb,jött hozzám?Dehát hgoy tudsz ilyet mondani ha nem is ismersz bennünket?Énis mondhatnám rád hogy egy önző nagyképű személy vagy,de nem mondom mert nem ismerlek.
2009. jún. 25. 21:31
 14/15 anonim ***** válasza:
attól még h fiatalok vtok lehet akár házasság is a dologból,az nem jelent semmit,milyen idős a lány, hisz én 43 éves fejjel nem akarom soxor elhinni h úgy néz ki egy egy ismerős 12-13 éves kislány...elképesztő milyen korán érnek...legalább 16 17 nek néznek ki...és arcra is nem csak testre...elképzelhető mire kiderül a kislány kora-már itt is a szerelem de fel a fejjel,ha szeret ,megvárja h legalább14 legyél...és ne hidd hogy azért mertz nem jutott jobb-hozzá nem való 18 éves lány,meg hát a szebbek foglaltak 15 16 éves kortól..mert azért van ám fiatalkorban is tartós kapcsolat,sőt életreszóló is akad...
2009. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Abban a korban vagyunk amikor ,érünk és egyre jobban érdeklődünk a fiúk iránt.Én is 13 vagyok.De még csak eszembe se jutott hogy én egy 13 éves lány elveszítsem a szüzességem csak hogy én is a többi közé kerüljek.A felnőttek is mind azt vallják hogy hülyeség. " Mivé lett ez a világ". Persze van barátom. Lehetnek gondolataim milyen érzés lehetne most lefeküdni vele.De a lényeg mindig az hogy szeressük egymást. Én azt vallom hogy ha úgy érzem itt az ideje akkor meg teszem. De csak is akkor ha ezt szerelemből teszem. (:
2010. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!