Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé bánt ez a dolog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé bánt ez a dolog. Minden 13-14-évesre rögtön rossz szemmel néztek?

Figyelt kérdés

Csak szeretném a véleményeteket,már elég rég óta olvasgatok ezen az oldalon,látom,hogy a korosztályom mennyire TÚL MEGY MINDEN HATÁRON,"jaaaj mit tegyek,most terhes vagyok","hogy is elégítsem ki","túl szűk vagyok".Én ezeket a lányokat nem ítelem el,de mi lesz velük később?Vagy pl. miért nem vagyok én ilyen (ments isten nem szeretnék a cipőjükben járni)de abban biztos vagyok hogy van sok kamaszlány aki tényleg helyesen gondolkozik,és nem azért tervezi elveszíteni a szüzességet, hogy menő legyen,hanem szeretetből!Én személy szerint,nem tartom magam...nem tartom magam nagyon fejlettebbek se nagyon okosnak,és ugy vagyok az Életemmel mint egy 13-éves lány,de azért mar ilyet nem csinálok,gusztustalan ami a mai vilagban végbe megy.Csupán 13-éves vagyok és van egy 17,5 éves barátom,nem tudtam eddig hogy most ezért örüljek vagy pedig azért legyek szomorú hogy én is úgy végzek,hogy egy nagy k.rva lesz belőlem.De ráéreztem,kell a barátom,mert iszonyúan szeretjük egymást,és boldoggá tegyük egymást,immár 10 hónapja.Lehet hogy VALAKINEK ciki hogy most nem írtam azt hogy "és már sexelek a barátommal",nem,nekem nem kell arra a barátom hogy engem össze vissza dugjon,és aztan azzal menő legyek,bizok benne,és tudom hogy eljön a megfelelő alkalom=)Csak hibásnak érzem magam azárt hogy 13-evésen már ennyire ugymond,túl megyek a határon,miért?De szívem mélyén,érzem hogy mennyire figyel rám a barátom,Szeret=)Azt kérdezem,miért nem kellett neki ugymond "nő",miért "kislány",de vegülis a legfontosabb hogy Szeretem,csak eléggé rosszul esik hogy a korosztályom jo része,elvesztette a fejét.

Köszi,hogy elolvastad.

1\\L


2009. jún. 25. 18:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
13éves lány.
2009. jún. 25. 18:12
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
azt hiszik így lesznek menők... pedig szánalmas kis kurv*k!
2009. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért néznek már rosszul rájuk, mert túl korán kezdik, tudni nem tudnak semmit, felelősség érzetük semmi, csak azt hiszik, ettől lesznek menőbbek.
2009. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
teljes mértékben egyet értek az elöttem szólókkal!Sajnos nagyon sok fiatal korán kezdi az "életet"!Amit ők élnek az nem is élet szerintem!(Drogok,pia,verekedések)Persze van kevés kivétel!
2009. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
én meg utállom,ha ezt mondják.persze a többség ilyen,de valaki úgy él,h. igenis megtanult minden effélét és a kivételek közé tartozik. Én például olyan baráti körben vagyok,ahol mindenki olyan,h. minden héten mással mennek el,majd folyton mondják,h. ők nem bírnának ki 1 hónapot sem egy fiú mellett.Ilyenkor mindig mondom,h. mert nem találtál olyna fiút.akit igazán szeretsz és viszont szeret. Én nem voltam ilyen. Nekem kaland nem kell. És régóta együtt vagyok barátommal
2009. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten nagyon fiatalok vagytok még.Ezt nevezik diákszerelemnek.Lehet,hogy megmarad ez az érzés,de többnyire elmúlik,és csak egy szép emlék marad.Ezt tapasztalatból mondom.Ha fáj is ilyenkor a szakítás,de túl lehet élni,és azután érettebb fejjel,tapasztaltabban lehet a következő kapcsolatot alakítni.Ezért nem jó ilyenkor még szorosabb testi kapcsolatot létesíteni.

Egyébként meg,okosan gondolkozol.Nem kell a másik embert követni,hanem úgy kell élni,ahogy mi helyesnek tartjuk.A döntéseinkért ugyanis nem mások,hanem mi vagyunk a felelősek,és mi viseljük a következményeket is.

2009. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van,köszönöm szépen a válaszokat.
2009. jún. 25. 18:31
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem az a gond ezekkel a csajokkal, hogy 14 évesek. Hanem hogy abszolút nincsenek felvilágosítva, és semmit -alapvető dolgokat- sem tudnak a szexről. Csak azt hiszik, ettől majd menők lesznek...

Igeeen, én is 14 voltam, amikor lefeküdtem a barátommal. DE tudtam mit csinálok. Nem feküdtem le vele gumi nélkül, mert "azt mondta időben kiveszi", és mert "elsőre úgysem leszek terhes" stb. Megbíztam benne, és szerettük egymást. Lassan 18 éves leszek, de nem bántam meg. És nem lettem k*rva!

2009. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Előző válaszolóval teljesen egyetértek.. Most vagyok 16, és 14 évesen vesztettem el. Én is tisztában voltam a dolgokkal, tudott róla anyum, védekeztünk, és már régóta együtt voltunk. Nem sietni akartam, csak így jött ki.
2009. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
van,h. ennyi évesen diákszerelem,viszont van,h. komolyan gondolják.példának magamat hozom fel :] és igenis létezik ;]
2009. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!