Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

na szóval... a barátommal már régóta együtt voltam...nem volt semmi probléma meg ilyesmi minden jól ment de volt egy nap mikor egész nap veszekedtünk... én próbáltam ezt kezelni,de nem ment nem volt rá hatással .. aznap este fölmentem facebookra,és csak annyit láttam,hogy kirakta a barátom,hogy nincs már kapcsolatban.én ezt megkérdeztem tőle,és nem válaszolt...én iram neki,hogy 'jól van akkor ha te ezt szeretnéd rendben van.' ő erre :'kössz jó fej vagy,hogy ennyire érdekel.'én : ne neked álljon följebb,te raktad ki,hogy már nem vagy kapcsolatban ő erre letiltott...aztán másnap a suliban csak annyit hallok mindenkitől,hogy : tudtad,hogy a 'barátod' újra jár a voltcsajával? én erre elsírtam magam és beszaladtam a terembe egész órán sírtam,egész nap nem bírom elfelejteni,még mindig nagyon szeretem.:'(

kérlek normális válaszokat írjatok köszönöm!


2012. máj. 12. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd el fogod felejteni, csak idő kell hozzá. Nyugodjál meg,próbáld túl tenni rajta magad. Járj el a barátaiddal, kapcsolódj ki. Majd ha lesz egy új kapcsolatod,akkor már gondolsz rá annyit.
2012. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz az ilyen pasi, aki képes így játszadozni a lányok szívével. Próbálj meg nem gondolni rá, csináld azt, amit nagyon szeretsz, lógj a barátnőkkel. Ne hagyd magad az ilyen taplóknak. Fiatal vagy még, majd jön helyette másik, aki sokkal de sokkal jobban meg fog becsülni téged.
2012. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pontazzz válasza:
Ez nagyon gonosz dolog volt tőle,remélem,hogy minél hamarabb elfelejted puszii :// :))
2012. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!