Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíthet ez a módszer hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet ez a módszer hogy elfelejtsem őt és lezárjam a múltat?

Figyelt kérdés

Sehogy nem tudok túllenni az exen. Kitiltottam, új számom van, egy közös ismerős sem ad róla infót a kérésemre mégsem megy. próbálom lekötni a gondolataim, bulizok ezerrel, volt hogy próbáltam beújítani egy kapcsolatot mégse.

a cuccait elzsákoltam már rég és úgy gondolom, mintegy jelképesen eltemetem valahova és úgy teszek mintha az ex lenne ott és meghalt volna. így talán könnyebb lenne elfogadni a tényt hogy már nem fogunk kommunikálni többé. nagyon beteg ötlet? nem tudom mit tehetnék, mindig az eszemben van pedig még máshova is költöztem.


2012. máj. 9. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég beteg. Nem lett volna egyszerűbb már korábban visszaadni a cuccait? Vagy dobd ki őket egyszerűen a kukába. De eltemetni a földbe, hááááát...
2012. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Arról nem beszélve, hogy nehezen, vagy egyáltalán nem bomló anyagokat nem kellene a földbe temetni, már csak józan megfontolásból sem.

2012. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyrészt születésnapi üdvözlőlapok és fényképek(nem fényképpapíron)ról van szó
2012. máj. 9. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is, inkább égesd el, ha tényleg csak ilyen drasztikusan tudsz tovább lépni. Én földbe akkor sem temetném őket.
2012. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább égesd el, eltemetni... attól hogy egy halottat pl eltemetsz nem felejted el, mondjuk elégetéstől se de akkor is jobb.
2012. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerûen dobd ki a kukába.

En egyszer azt csináltam, (ne szemetelj:))hogy a 8ik emeletrõl a fotóit szélnek eresztettem.Biztosan elfujta a szél, mert még nyomát sem láttam.

2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!