Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazuk van a barátaimnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van a barátaimnak hogy hülyeség ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

szóval van egy huszonéves srác aki kamionozik és hát olyan 5 hetente jönne haza 2 hétre. én tényleg nagyon kedvelem meg nem is járnék bulizni ha nincs velem mert csak vele megyek el szórakozni de mégis mindenki azt mondja hogy nem birnám egyedül . tényleg hűséges vagyok nem csaltam meg senkit (csak engem de ez nem fontos) és tudom hogy ő is hűséges típus.

szerintetek is hülyeség lenne úgy belekezdeni egy ilyen kapcsolatba hogy 4-5 hét kamionozás után jönne haza 2 hétre?



2012. máj. 11. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te tudod, hogy viselnéd a 4-5 hét egyedüllétet.
2012. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyit látnátok egymást, mint egy átlag pár, csak más felosztásban. (ti: 5hét/2hét, átlag: 5nap/2nap) Nem tudom miért ne lenne egy ilyen kapcsolatnak értelme, főképp, ha egyikőtökön sincs rajta folyton a kangörcs.
2012. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi jogszabályok értelmében eléggé furcsa, hogyha 4-5 hetet kamionozik egyfolytában és csak utána pihen 2 hetet... Persze, ha nem Magyarország-i vagy nem olyan országról beszélünk ahol alkalmazzák a tachográf rendszert. Csak ott tud ilyet megcsinálni ahol, nincs kiépítve ez a rendszer.


Napi vezetési idő és pihenőidő meghatározása


Az egyezmény nagy hangsúlyt fektet a vezetési idő és a pihenőidő szabályainak meghatározására. A napi vezetési idő főszabály szerint legfeljebb 9 óra lehet, amelyet azonban négy és fél óra vezetést követően 45 percre meg kell szakítani. Ilyenkor más jellegű munka sem végezhető, s ez az idő nem tekinthető napi pihenőidőnek sem. Minden 24 órás időszakban legalább 11 óra pihenőidő biztosítása kötelező, ha ez több részletben történik az egyik részlet egybefüggően legalább nyolc óra kell, hogy legyen. A vezetési időt tovább korlátozza az a rendelkezés, amely szerint két egymást követő hét folyamán a vezetési idő nem haladhatja meg 90 órát. Hatnapi vezetési időt követően pedig kötelező a kétnapi pihenőidő biztosítása is .

[link]

2012. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy megállás nélkül vezet 5 hétig de külföldről nem tud hazajönni egyből csak öt hetente
2012. máj. 11. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Ez esetben neked kell tudnod eldöntened, hogy bírni fogod-e így meg ő is vagy sem. De, ha a jövőben tervezed a kimenetelt külföldre (ahol ő is dolgozik), akkor vágj bele, de, ha nem tervezed akkor ehhez kell hozzászoknod, hogy kb. havonta fogtok találkozni.

2012. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dottorre ***** válasza:

Nem bántásból, de igen, hülyeség. A kamionosok 99,9%-a utcalányokon él, amikor nincs otthon, mivel természetes módon hiányzik nekik a szex (több kamionos ismerősöm is van). Ez egy rakat kellemetlenséggel járhat, nem is beszélve a fertőzésekről...

Érzelmileg sincs sok értelme a dolognak!

2012. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem szeretnék kiköltözni meg ő is mindig máshova megy sajnos...de nagyon jól elvagyunk

én tudnék rá várni mert amúgy sincs sok fiú barátom de akikkel eddig beszéltem róla mind azt mondták hogy már nem megcsalós és ezt ő is kijelentette

nem tudom, nekem hiányozna ha nem taliznánk akkor amikor hazajön

2012. máj. 11. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kíméld meg magad ettől a kapcsolattól.5hét pont elég ahhoz, hogy megismerj hirtelen egy olyan férfit,akitől hanyattesel és belezúgsz!
2012. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha beéred ennyivel, rád van bizva :)
2012. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

haha. a kamionosoknak minden varosba van egy "csaladjuk".

teged akkor dug amikor magyarorszagon tartozkodik, de amikor odakint van masik csaja van.

2012. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!