Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Véleményeket!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Véleményeket! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik és. kb 1 éve ismerhetjük egymást és észrevettem rajta olyan jeleket mintha neki is tetszenék de nem tudtam eldönteni hogy barátként tekint rám van tényleg tetszem neki. Ezért pár hete beszéltem vele erről a dologról és ő azt mondta : hogy miért mondtam el ezt neki mert ő csak barátként tekint rám és SEMMI ESÉLYEM nála. kb 1 hétig nem is nagyon beszéltünk meg került aztán elkezdtünk újra beszélgetni és most minden olyan mint volt sőt most sokkal közelebb kerültünk egymáshoz mint az előtt. Szeretnék véleményt kérni hogy ő mit gondolhat?meg hogy igaz lehet-e az hogy semmi esélyem nála ? segítséget kérnék

2012. máj. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Bökd meg facen,vagy lájkold a képeit.Ha vissza bök/lájkol,próbáld meg megint. :))
2012. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és sok siker!! :D
2012. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt magyarázom hogy folyamatosan dumálunk face-n is meg suliba is
2012. máj. 10. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor,hívd el egy horror filmre,akár otthon este vagy moziban.Valami jó ijesztőset,és üljetek egymás mellett. :)

Próbáld meg hogy :

-Átölelhetlek?Nagyon félek mi lesz,és ha megfoglak olyan nyugtató. xD Ilyesmiket találj ki! Nekem bejött!

Amúgy az előző vagyok..

2012. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szulfát ***** válasza:
Fogadj meg egy tanácsot:soha az életben nem fogsz rájönni hogy egy ilyen kényes kérdésben mire gondol egy lány.Ne is próbálkozz a kitalálásával,tapasztalatból mondom hogyha ő nem akarja hogy tudd akkor (szinte)soha nem fogod megtudni.Viszont a lány "semmi esélyed nálam" mondata ellenére mégis közelebb kerültök egymáshoz.Érdekes,és talán jó hír a számodra de korai lenne haditervet kiszeszelni a megközelítésére.Örülj neki,hogy ezek után mégis közeledsz,mert hatalmas szerencséd van,egy akciózással simán elrontanád,szóval tartsd fenn ezt a közeledek-állapotot,sokkal könnyebb lesz egy kicsit később a dolgod.Fontos tényező azonban mind az életkorotok mind pedig az hogy pontosan mit takar ez a bizonyos "közelebb kerülés",ennek hiányában aligha tudok többet segíteni,de ha gondolod,írj privátban,és szívesen segítek. F
2012. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!