Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés?

Figyelt kérdés
Lánnyal ismerkednék interneten keresztül. Semmit sem tudok róla, és ő se rólam. Még soha sem ismerkedtem senkivel neten, és nem akarom elszúrni =/

2012. máj. 10. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bővebben: hogyan kezdjem ? Mit illik, mit nem ? Mit tudook megkérdezni tőle ?
2012. máj. 10. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nyugi, ugyan úgy próbálj meg beszélni vele, mint élőben. Az a lényeg, hogy ne kamuzz, mindig add önmagad, mert ha tényleg komolyabbra fordulna a dolog, akkor nagyon kínos pillanatok lehetnek belőle. Itt megvan az az előnyöd, hogy van időd jól meggondolni a válaszokat és a lány nem is látja, hogy izgulsz vagy zavarban vagy.
2012. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit!!! kezdj vele beszélgetni mit szeret mit nem keresd a közös vonásokat! :) hajrá!
2012. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zavarban vagyok, izgulok, és hiába gondolkodok akár egy percet is egyre csak azon izgulok, hogy kéne már írnom valmit, mert inaktív vagyok...
2012. máj. 10. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezd ilyen teljesen alap dolgokkal, hogy mit szeret csinálni stb. Hidd el egy-két mondat és megy az magától is.

Persze ez nem garancia, mert én már voltam úgy, hogy kép alapján tetszett az illető, de amikor beszélgetni kezdtünk egyszerűen nem volt közös témánk.

De ez ne tántorítson el téged, pont ez a lényege az ismerkedésnek.

2012. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!