Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig féltékeny vagyok az exem exére? Miért?

Figyelt kérdés

A mostani nője nem izgat, meg amúgy a pasi se . De mikor látom, hogy like-olja az exe képeit, meg ilyen kedves kis üzenetek egymás falára, meg piszi puszi jön hogy a falba vágjam a fejüket. Erre a csajra egész kapcsolatunk alatt féltékeny voltam, igaz, hogy csak pár hónapot jártak, de még kavart vele, mikor mi az elején voltunk.

Az is zavar, hogy felőlem soha nem kérdez, soha nem keres, mikor én felköszöntöttem múlt hónapban a szülinapján nekem visszaírt annyit, hogy köszönöm, a csajnak meg köszi drága, puszillak meg blabla.

Nem tudom miért akaszt ki.

Van nekem is párom, akit imádok, boldogok vagyunk, és tényleg nem gondolok az exemre. Csak mikor látom, hogy ez a csaj irigat neki, meg ő is neki, olyan érzésem van, hogy 4 évig át voltam verve és ezek akkoriban is kavartak a hátam mögött. Tudom, hogy nem kéne zavarjon, kéne tegyek magasról rájuk, de valahogy mégis olyan megalázó nekem, hogy ezzel a csajjal így beszél nyilvánosan.


2012. máj. 9. 14:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én megértelek, csak sajnos igazuk van a többieknek, hogy ez elég gyerekes dolog.

A kérdezőnek nem a pasijai hiányoznak, mármint az exei, hanem az szúrja a szemét, hogy őt le se szarják az exekhez képest.

Ennek pedig számtalan oka lehet. De teljesen mindegy mi az oka, mert el kell fogadnod, hogy vannak nálad jobb/érdekesebb emberek, vagy egész egyszerűen csak másra kíváncsiak nem rád. Főleg szakítás után, elképzelhető, hogy veled nem akarják tartani a kapcsolatot, mert nem. A másik exel meg igen. Nekem is volt egy exem, akivel szakítás után nagyon mások lettünk, és nem érdekeltük egymást, viszont egy másik exével meg jól kijött a későbbiekben is. Van ilyen, ezen tényleg nincs miért fennakadni, lépj tovább, mert csak magadnak okozol felesleges problémákat.

21L

2012. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!