Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig féltékeny vagyok az exem exére? Miért?

Figyelt kérdés

A mostani nője nem izgat, meg amúgy a pasi se . De mikor látom, hogy like-olja az exe képeit, meg ilyen kedves kis üzenetek egymás falára, meg piszi puszi jön hogy a falba vágjam a fejüket. Erre a csajra egész kapcsolatunk alatt féltékeny voltam, igaz, hogy csak pár hónapot jártak, de még kavart vele, mikor mi az elején voltunk.

Az is zavar, hogy felőlem soha nem kérdez, soha nem keres, mikor én felköszöntöttem múlt hónapban a szülinapján nekem visszaírt annyit, hogy köszönöm, a csajnak meg köszi drága, puszillak meg blabla.

Nem tudom miért akaszt ki.

Van nekem is párom, akit imádok, boldogok vagyunk, és tényleg nem gondolok az exemre. Csak mikor látom, hogy ez a csaj irigat neki, meg ő is neki, olyan érzésem van, hogy 4 évig át voltam verve és ezek akkoriban is kavartak a hátam mögött. Tudom, hogy nem kéne zavarjon, kéne tegyek magasról rájuk, de valahogy mégis olyan megalázó nekem, hogy ezzel a csajjal így beszél nyilvánosan.


2012. máj. 9. 14:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na, most látom, hogy áttették a kérdést ide. Akkor azért vannak ilyen érett, okos válaszok.


Csak FELNŐTTEK válaszát várom..

2012. máj. 9. 14:27
 12/21 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, az előző exéért jobban odavolt, mint érted.

A kérdésedet olvasva én ezen nem nagyon tudok csodálkozni.

Arra próbálj ügyelni, hogy imádott jelenlegi párod ne nagyon tudjon erről a beteges megmagyarázhatatlan féltékenykedésedről, mert esetleg onnantól ő is az exeid táborát gyarapítaná.

2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Gyah de nagy vagy.. azért lett áttéve ide ebbe a kategoriába mert gyerekes a kérdés maga :D
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az azelőtti pasim exét is utálom. Ha kavarna vele, ki lennék akadva, de nagyon. Még sokkal jobban. Akkor belé is szerelmes vagyok?
2012. máj. 9. 14:29
 15/21 anonim ***** válasza:
hát ha meg egyik exeddel kapcsolatban sem érzed azt h reméled h boldog és jól alakul az élete,akkor egy érzéketlen,szivtelen és/vagy irigy nő vagy. bár a fogalmazásodból itélve inkább egy kislány
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Persze, jobban szerette, azért volt vele 2 hónapot, velem meg 4 évet és jegyzett el? Én szakítottam vele, mert már NEM SZERETTEM!
2012. máj. 9. 14:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne nekünk bizonygasd a tetteid hanem magadnak kicsirigo.Csiripelni tudsz még.. de tuti lesz..d még vagy két kör erejéig
2012. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

felnőttek irtak!! hú de egy perszóna vagy! téged királylánynak neveltek nem? szóval az piszkálja a csőröd h kidobtad és nem mászik utánad :) amilyen ember vagy te ezen még csodálkozol?? az exével valószinű azért van jobb kapcsolatban,mert az jobb ember. téged a 4 év alatt kiismert,ezért nem kiváncsi rád.


sztem sürgősen magadba kéne nézned,mert elég rossz természetű vagy

2012. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem 2 exem is az exét vette felségül. most ugorjak ki az ablakon? tudod mit:én örültem a boldogságuknak 2 dolog miatt is. 1: mert semmi közöm ahhoz h ki kivel 2: én tényleg szeretem a páromat
2012. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!