Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig féltékeny vagyok az exem exére? Miért?

Figyelt kérdés

A mostani nője nem izgat, meg amúgy a pasi se . De mikor látom, hogy like-olja az exe képeit, meg ilyen kedves kis üzenetek egymás falára, meg piszi puszi jön hogy a falba vágjam a fejüket. Erre a csajra egész kapcsolatunk alatt féltékeny voltam, igaz, hogy csak pár hónapot jártak, de még kavart vele, mikor mi az elején voltunk.

Az is zavar, hogy felőlem soha nem kérdez, soha nem keres, mikor én felköszöntöttem múlt hónapban a szülinapján nekem visszaírt annyit, hogy köszönöm, a csajnak meg köszi drága, puszillak meg blabla.

Nem tudom miért akaszt ki.

Van nekem is párom, akit imádok, boldogok vagyunk, és tényleg nem gondolok az exemre. Csak mikor látom, hogy ez a csaj irigat neki, meg ő is neki, olyan érzésem van, hogy 4 évig át voltam verve és ezek akkoriban is kavartak a hátam mögött. Tudom, hogy nem kéne zavarjon, kéne tegyek magasról rájuk, de valahogy mégis olyan megalázó nekem, hogy ezzel a csajjal így beszél nyilvánosan.


2012. máj. 9. 14:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Jah és persze míg együtt voltunk azt hazudta, hogy nem tartja a csajjal a kapcsolatot, nem is tudja mi van vele. Aztán hirtelen előkerül és ilyen nagy barátok. Ha már annyira akar barátkozni egy ex-el, miért nem tőlem kérdezi meg néha, hogy hogy vagyok, hogy megy a meló, hogy vannak a szüleim?

Amúgy én szakítottam vele.

2012. máj. 9. 14:13
 2/21 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.Fordulj orvoshoz.

Joga van azt tenni amit csak akar.Semmi közöd hozzá.

Hisztis..

2012. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

exem.exe leállítása:


ctrl + alt + del


feladatkezelő, exem.exe, jobb klikk, folyamat leállítása


xd

2012. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

na: gondolsz rá,nem szereted a párod és nem vagy boldog,különben ez nem lenne. légy őszinte magadhoz,piszkálja még mindig a csőröd a dolog vagyis nem vagy túl rajta. ez nem szégyen, csak ne hazudj még magadnak is. irigy vagy h nem veled ilyen cukimuki. de ha az lenne,az neked miért lenne jó? hizna a májad ez oké,de egyébként? ha nem érdekel már,miért lenne fontos h koslasson utánad?


akkor vagy túl egy exen,ha meglátod valaki mással,és csak azt érzed,h reméled igazán boldog és megtalálta az igazit. ha nem igy vagy nem vagy túl rajta

2012. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elég beteges.
2012. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#3.


:))))))

2012. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz. Nagyon szeretem a páromat és ő tényleg nem érdekel. Van barátnője, aki egyáltalán nem zavar, felőlem aztán legyenek boldogok. Csaj ez a csaj zavar.
2012. máj. 9. 14:22
 8/21 A kérdező kommentje:

akkor vagy túl egy exen,ha meglátod valaki mással,és csak azt érzed,h reméled igazán boldog és megtalálta az igazit. ha nem igy vagy nem vagy túl rajta



Egyik exemnél se godnolom ezt, akkor midnegyikbe szerelmes vagyok??



És ha úgy szeretem miért dobtam ki?

2012. máj. 9. 14:24
 9/21 anonim ***** válasza:

hazudj csak magadnak tovább,ha igy esik jól. de a párodat sajnálom mert igy ő is hazugságban él.


ha gondolod irj egy pszichológusnak-asszem nlcafe.hu-n van- ő mit gondol erről és h tudnád leküzdeni.

2012. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mert bamba vagy azért..

a F..t nem szereted ..

de már tényleg a szádba kell adni a szot?? vagy mi??

nem vagy tul rajta egyáltalán mert ha tul lennél egyik csaj se zavarna

és amugy mit turkálsz utána hogy ök hogy nyalakodnak közösségi oldalokon??

még egy pont arra hogy hisztis kics P..a vagy és nem szégyelled magad?még nézegeted miket irkálnak egymásnak,sok közöd nincs hozzá már.És jol teszi ha meg sem kérdezi hogy vagy.Engem se érdekelnél

2012. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!